TworzymyGłos Regionu

reklama

Uczniowie i nauczyciele na jednej scenie. Spektakl „Zagubiony czas” w wykonaniu SP2

Środa, 12 czerwca 2024 o 23:35, aktualizacja Środa, 12 czerwca 2024 o 23:58, autor: 0
Uczniowie i nauczyciele na jednej scenie. Spektakl „Zagubiony czas” w wykonaniu SP2

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie. Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowie wystąpili w spektaklu pt. "Zagubiony czas", zorganizowanym z okazji Dnia Rodziny. Inicjatorem wydarzenia był ks. Mariusz Żurawicz.

Przesłanie spektaklu „Zagubiony czas”

Spektakl "Zagubiony czas" podkreślał wartość rodziny i relacji międzyludzkich. W trakcie przedstawienia widzowie zobaczyli, jak ważne jest poświęcanie czasu bliskim. "Rodzina, czas poświęcony bliskim, przyjaźń, miłość to wartości, dla nas wszystkich jest istotne. Praca jest ważna, pieniądze są ważne, ale najważniejsze jest to, żebyśmy byli razem, bo to nas wszystkich umacnia" - mówiła Małgorzata Kordek, dyrektor SP 2 we Wschowie.

Występ uczniów i nauczycieli

Aktorzy wcielili się w role strachów, kwiatów, potoku, drzew oraz głównych bohaterów - czteroosobowej rodziny z psem. "Ogromne brawa należą się naszym aktorom, którzy stanęli na wysokości zadania" - podkreślała Małgorzata Kordek, dziękując także nauczycielom za ich zaangażowanie i kreatywność. Zaznaczyła również, że w szkole zawiązuje się nieformalna grupa teatralna pod przewodnictwem ks. Żurawicza, która regularnie angażuje się w takie projekty.

Zobacz: SP nr 2 we Wschowie oczarowała publiczność jasełkami! Uczniowie wystąpili razem z nauczycielami (VIDEO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl