TworzymyGłos Regionu

reklama

Uczniowie SOSW i uczestnicy WTZ na meczu reprezentacji Polski (FOTO)

Poniedziałek, 11 września 2023 o 14:04, aktualizacja Poniedziałek, 11 września 2023 o 14:27, autor: 2
Uczniowie SOSW i uczestnicy WTZ na meczu reprezentacji Polski (FOTO)

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (SOSW) we Wschowie, wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej (WTZ) działającego przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” wybrali się na mecz Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej na PGE Narodowym. Spotkanie zakończyło się wygraną Polski nad Wyspami Owczymi.

Spotkanie z Kamilem Grosickim

Niespodzianką dla grupy była możliwość spotkania z jednym z piłkarzy Reprezentacji Polski – Kamilem Grosickim. Piłkarz odwiedził kibiców ze Wschowy, co wzbudziło ogromne emocje wśród uczestników.

Organizacja wyjazdu i wsparcie ze strony PZPN

Opiekunowie grupy podkreślają, że była to już czwarta taka wizyta w stolicy. Cały wyjazd został zorganizowany dzięki wsparciu PZPN, a bilety na mecz zostały przekazane przez pana Łukasza Gawrjołka - Kierownika Reprezentacji ds. Logistyki. "Czujemy się szczególnie wyróżnieni" - relacjonują opiekunowie.

Łazienki Królewskie i Pałac w Wilanowie

Korzystając z dobrej pogody, uczestnicy wycieczki zmienili pierwotne plany i odwiedzili dwa główne punkty turystyczne Warszawy: Łazienki Królewskie i Pałac w Wilanowie. W Wilanowie mieli również możliwość uczestnictwa w warsztatach tańca dworskiego.

Podziękowania dla sponsorów i organizatorów

Wyjazd nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów. "Wasze zaufanie, serce i wiara w nas dodają nam skrzydeł!" - piszą opiekunowie i specjalne podziękowania kierują do panów:

  • Daniela Turkowiaka
  • Jerzego Molika
  • Andrzeja Binkowskiego
  • Jana Pabierowskiego
  • Marka Machowskiego

A także do pana Zbyszka, kierowcy z Firmy Transportowej pana Dariusza Hilarskiego, za bezpieczną jazdę, oraz panu Łukaszowi Gawrjołkowi za życzliwość i ogromną pomoc w organizacji wyjazdu. Opiekunowie wyrażają również wdzięczność dla Dyrekcji SOSW oraz Rodzicom dzieci i młodzieży za ich wsparcie i zaufanie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ek
11.09.2023 21:18

Ale superowo tylko oklaski dla opiekunów, sponsorów i organizatorów

avatar
~Privat
15.09.2023 23:45

Brawa dla sponsorów z prywatnych firm.To chyba wszyscy z listy oprócz jednego Pana z firmy państwowej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl