TworzymyGłos Regionu

reklama

Trzy osoby znalazły się pod wodą. Interweniował patrol Społecznej Straży Rybackiej (VIDEO)

Czwartek, 19 października 2023 o 13:10, aktualizacja Czwartek, 19 października 2023 o 14:14, autor: 1
Trzy osoby znalazły się pod wodą. Interweniował patrol Społecznej Straży Rybackiej (VIDEO)

14 października na Jeziorze Sławskim miało miejsce niebezpieczne zdarzenie, do którego pierwszy przybył patrol Społecznej Straży Rybackiej w Sławie. Z relacji straży wynika, że z wody zostały podjęte trzy osoby, które znalazły się za burtą w wyniku wywrócenia się żaglówki.

Trudne warunki atmosferyczne

Strażnicy zaznaczają, że w dniu zdarzenia panowały trudne warunki atmosferyczne. Ta okoliczność przyczyniła się do zdarzenia. „Warunki były trudne, stąd nasza prośba o ostrożność” - przekazują członkowie patrolu. Mimo iż sezon jest praktycznie na ukończeniu, niektórzy nadal decydują się na żeglowanie.

Apel o ostrożność

Strażnicy podkreślają, że zdarzenie powinno posłużyć za przestrogę dla innych miłośników żeglarstwa. „Ta sytuacja niech będzie przestrogą dla innych. Za każdym razem pamiętajmy, aby wypływać i wracać do portu w zdrowiu i bez żadnych komplikacji” - apelują członkowie Społecznej Straży Rybackiej w Sławie.

Źródło: Społeczna Straż Rybacka w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~dd
20.10.2023 10:07

gdzie ta chałastra płyneła do ciepłych krajów..........uciekała przed lewicą ...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl