TworzymyGłos Regionu

reklama

Trwa Festiwal Piany i Zabawy we Wschowie. Co czeka na odwiedzających Park Herbergera?

Sobota, 04 maja 2024 o 14:43, autor: 0
Trwa Festiwal Piany i Zabawy we Wschowie. Co czeka na odwiedzających Park Herbergera?

We Wschowie trwa Festiwal Piany i Zabawy, który zaprasza mieszkańców i turystów do Parku Herbergera. Impreza odbywa się dzisiaj, 4 maja, oraz jutro, 5 maja, w godzinach od 12:00 do 20:00. Organizatorzy przygotowali bogaty program pełen dmuchanych atrakcji, piany i nie tylko.

Wyjątkowe atrakcje dla dzieci w Parku Herbergera

Dmuchane atrakcje to serce festiwalu. Szczególną popularnością cieszy się się "Eliminator" – atrakcja, która wymaga od zawodników nieustannej koncentracji, gdyż obraca się w lewo i prawo, zmieniając tempo. Niezapomniane emocje dostarcza również tor przeszkód ninja. Ta ogromna, dmuchana konstrukcja pozwala na świetną zabawę zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Uczestnicy mogą rywalizować w biegu przez przeszkody, wspinaczce, a nawet skokach na wielką poduchę.

Dzieci szczególnie polubiły zabawy w pianie, które okazały się prawdziwym hitem festiwalu. Odbywają się one cyklicznie, pod murem miejskim, zapewniając dużo radości zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.

Smaki festiwalu

Nie brakuje również atrakcji kulinarnych. Food trucki oferują szeroki wybór dań – od pysznych burgerów, przez hot-dogi, po meksykańskie przysmaki i naturalne lody. Jest to idealna okazja, aby spróbować różnorodnych smaków w festiwalowej atmosferze.

Atrakcje przygotowane przez OSP Wschowa

Z okazji Dnia Św. Floriana, który również przypada w czasie festiwalu, strażacy ochotnicy ze Wschowy przygotowali dodatkowe atrakcje. Od zabaw z wężem strażackim, przez pokazy pierwszej pomocy, po prezentację wozu strażackiego i sprzętu - w strefie druhów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl