TworzymyGłos Regionu

Tak było na pierwszym „Kulturomacie” (VIDEO)

Niedziela, 30 października 2022 o 11:14, aktualizacja Niedziela, 30 października 2022 o 21:58, autor: 2
Tak było na pierwszym „Kulturomacie” (VIDEO)

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbyła się pierwsza edycja “Kulturomatu”. Na scenie wystąpili Grzegorz Dolaciński, Tomasz Łuczak, Mariusz Łuczak oraz Bruno Dębicki.

Kulturomat to okazja do zaprezentowania się na scenie przed szeroką publicznością dla artystów amatorów. Organizacją i promocją koncertu zajmuje się CKiR.

Już 6 listopada odbędzie się kolejny koncert. Przed publicznością zaprezentuje się lokalny zespół Pracownia06. Start godz. 18:00.

Pracownia 06 jest świeżym projektem łączącym inspiracje muzyczne i styl gry piątki aktywnych od lat muzyków, którzy pierwsze muzyczne kroki stawiali orbitując wokół siebie w
obrębie jednego podziemia. Nieszablonowe brzmienie formacji jest bardzo trudne do skategoryzowania - od Bluesa przez Indie po Funk.
Skład zespołu:
- Michał Kopecki - Wokal
- Kacper Wróbel - Gitara Akustyczna
- Łukasz Kowalski - Gitara Elektryczna
- Jacek Bierwidis - Gitara Basowa
- Artur Maćkowiak - Perkusja
Obecnie pracują nad EP, które pozwoli zaprezentować muzykę szerszej publiczności.

Chcesz wystąpić podczas kolejnej edycji „Kulturomatu”? Zgłoś się do CKiR wysyłając e-mail na adres: sekretariat@ckir.wschowa.pl z krótką informacją o sobie/zespole, zdjęciem i linkiem do swojego występu na YouTube.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~TNMP22
30.10.2022 17:18

Wschowianie nie wykazują zainteresowania,siedzą w domach i narzekają ,że nic się nie dzieje.Sala w połowie pusta -WSTYD

avatar
~Joanna
01.11.2022 07:26

Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd. Pana Burmistrza nie było na imprezie. Wstawiacie zdjęcie zrobione zrobione przy innej okazji albo dla tej okazji. Po co? A koncert Super!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl