TworzymyGłos Regionu

reklama

Szlichtyngowa: Uroczyste obchody 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 26 kwietnia 2023 o 17:42, autor: 1
Szlichtyngowa: Uroczyste obchody 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja (ZAPOWIEDŹ)

W Szlichtyngowie już niedługo odbędą się uroczyste obchody 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. To ważne wydarzenie, które przypomina nam o jednym z najważniejszych momentów w historii Polski. Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic na tę ważną uroczystość.

Szczegóły uroczystości

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11:00 w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Szlichtyngowie, gdzie odbędzie się msza św. 

Po mszy wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerują na Rynek, gdzie o godzinie 12:00 odbędzie się uroczystość przy obelisku. Na początku zostanie odśpiewany hymn państwowy, po czym odbędą się okolicznościowe przemówienia. 

W trakcie uroczystości na Rynku zostanie również zaprezentowany występ artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~mieszkanka
27.04.2023 09:41

Rzeczywiście, program powala z nóg.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl