TworzymyGłos Regionu

reklama

Szlichtyngowa. Po wieloletniej pracy w Zespole Placówek Edukacyjnych odeszły na emeryturę

Piątek, 01 września 2023 o 12:42, aktualizacja Piątek, 01 września 2023 o 12:56, autor: 0
Szlichtyngowa. Po wieloletniej pracy w Zespole Placówek Edukacyjnych odeszły na emeryturę

W dniu 31 sierpnia 2023 roku, uroczyście pożegnano pracowników Zespołu Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej, którzy zdecydowali się przejść na zasłużoną emeryturę. W ceremonii udział wzięli Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Pani Jolanta Wielgus, oraz Zastępca Burmistrza, Pan Błażej Rajman.

Trzy nauczycielki kończą swoją karierę zawodową

Wśród odchodzących na emeryturę znalazły się osoby o długoletnim stażu i dużej pasji do swojej pracy. Pierwsza z nich to Pani Bronisława Weleszczuk, która pracowała jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przez wiele lat była Zastępcą Dyrektora placówki. Drugą jest Pani Donata Szuflita-Szenknecht, również nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Trzecią osobą, która zakończyła swoją pracę, jest Pani Wiesława Skrzypczak, pracownik administracji.

Podziękowania i symboliczne upominki

Podczas uroczystości Pani Burmistrz Jolanta Wielgus wręczyła odchodzącym na emeryturę pracownikom listy gratulacyjne i symboliczne bukiety kwiatów. Był to gest docenienia ich wieloletniej służby i poświęcenia na rzecz edukacji i rozwoju lokalnej społeczności.

Życzenia na nowy etap życia

Burmistrz Jolanta Wielgus nie zapomniała również złożyć serdecznych życzeń. Wyraziła nadzieję na dobre zdrowie, szczęście i dalsze sukcesy w życiu osobistym odchodzących na emeryturę pracowników. Podkreśliła, że ich praca i oddanie na rzecz gminy były nieocenione i życzyła im wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia na emeryturze.

Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl