TworzymyGłos Regionu

reklama

Syn 91- letniej seniorki zaalarmował policję. „Otrzymali zgodę na siłowe wejście”

Czwartek, 09 maja 2024 o 11:16, autor: 0
Syn 91- letniej seniorki zaalarmował policję. „Otrzymali zgodę na siłowe wejście”

W poniedziałek, 8 maja, młodzi funkcjonariusze policji z posterunku w Szlichtyngowej wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem i empatią, ratując życie starszej kobiety. Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Szlichtyngowa.

Dramatyczna interwencja w Szlichtyngowej

Zaniepokojony brakiem kontaktu, syn 91-letniej kobiety zaalarmował policję we Wschowie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani starszy posterunkowy Denis Tkacz i starsza posterunkowa Kornelia Karlińska. Pomimo że drzwi mieszkania były zamknięte, a z wnętrza dobiegały odgłosy włączonego telewizora, policjanci szybko podjęli decyzję o siłowym wejściu do środka.

Znalezienie poszkodowanej

Po pokonaniu zabezpieczeń, w pokoju obok łóżka, mundurowi natknęli się na leżącą na podłodze kobietę. Seniorka nie miała siły, aby podnieść się o własnych siłach i poruszać się. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania, co zapobiegło potencjalnie tragicznym konsekwencjom. Dzięki szybkiej reakcji zarówno zgłaszającego jak i policjantów, historia miała szczęśliwe zakończenie.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl