TworzymyGłos Regionu

reklama

Sukces brydżystów ze Wschowy. Drużyna awansowała do II ligi

Piątek, 08 marca 2024 o 16:55, autor: 0
Sukces brydżystów ze Wschowy. Drużyna awansowała do II ligi

W miniony weekend, 2-3 marca 2024 roku, drużyna Brydża Sportowego Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie odniosła znaczący sukces, wygrywając rozgrywki trzeciej ligi brydża.

Tegoroczne zmagania różniły się od poprzednich edycji. Zamiast zwykłych pięciu meczów, drużyna z Wschowy stanęła przed koniecznością rozegrania sześciu meczów. Ta zmiana wprowadziła dodatkowe napięcie, ale także więcej okazji do pokazania klasy i determinacji.

Sukces nie przyszedł przypadkowo. Cały sezon drużyna prezentowała się w niezmiennym składzie, co świadczy o ich spójności i zgraniu. W składzie znaleźli się: Ryszard Belec, Lech Jaworski, Wiesław Wiśniewski, Tomasz Konopka, Andrzej Szkiel, Tadeusz Wolniczak, Andrzej Kałużny, Arkadiusz Skonieczny, Andrzej Drgas, Ryszard Jakubczak oraz Tadeusz Lisiecki. To dzięki ich współpracy, wzajemnemu wsparciu oraz strategicznemu myśleniu, możliwe było osiągnięcie tak znaczącego triumfu.

Zwycięstwo w trzeciej lidze brydża nie tylko cieszy, ale również otwiera drużynie CKiR Wschowa drzwi do rywalizacji w prestiżowej drugiej lidze. Jest to nie tylko wyróżnienie, ale i potwierdzenie wysokiego poziomu umiejętności brydżystów z Wschowy.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl