TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Stylizacje ze złotą biżuterią — o czym musisz pamiętać?

Czwartek, 24 sierpnia 2023 o 13:33, autor: 0
Stylizacje ze złotą biżuterią — o czym musisz pamiętać?

Przemyślany dobór stylizacji ma wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie i na możliwość zrobienia dobrego pierwszego wrażenia — szczególnie podczas spotkań z partnerami biznesowymi czy klientami. Ważnym elementem eleganckich kreacji jest między innymi złota biżuteria, która od wieków zachwyca ponadczasowym pięknem i klasą. Obrączki ślubne, naszyjniki, bransoletki czy kolczyki to ozdoby, które przy odpowiednim doborze dodają stylizacji charakteru, nie zaburzając przy tym harmonijnego efektu. Dlatego warto dowiedzieć się, jak dopasować je do ubioru czy innych akcesoriów i zyskać pewność, że będą świetnie się prezentować przez cały dzień lub wieczór.

Złota biżuteria — czy każde złoto wygląda tak samo?

Podczas tworzenia stylizacji z wykorzystaniem biżuterii wiele osób zapomina, że złoto ma różne odcienie. Najczęściej spotykamy żółte i różowe złoto, ale niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się również białe. Dlatego podczas doboru ubrań czy akcesoriów warto upewnić się, że są one dopasowane kolorystycznie do naszyjnika, bransoletki czy ślubnej obrączki. Dzięki temu zyskamy spójną, harmonijną kreację. O czym jeszcze warto pamiętać, wybierając złotą biżuterię w różnych odcieniach?

Łącząc ze sobą poszczególne kolory i dodatki, możemy zauważyć, że żółte złoto to klasyczny wybór, który pasuje przede wszystkim do cieplejszych odcieni. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i typów urody. Z kolei złota biżuteria w białym kolorze będzie idealnie komponować się z chłodniejszymi odcieniami lub porcelanową cerą, podkreślając jej delikatność i nieskazitelność. Warto przy tym wspomnieć również o różowym złocie, z którego coraz częściej wykonuje się między innymi obrączki ślubne. Dodaje ono stylizacjom romantycznego charakteru i świetnie sprawdza się zarówno podczas eleganckich, jak i mniej uroczystych okazji.

Dlaczego przy złotej biżuterii warto pamiętać o minimalizmie?

Planując poszczególne stylizacje, warto zwrócić uwagę na fakt, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. W przypadku złotej biżuterii zbyt duża liczba ozdób może przytłaczać i przerysowywać całą kreację. Dlatego dobrym wyborem okazuje się minimalizm, który pozwala w elegancki i subtelny sposób łączyć ze sobą poszczególne dodatki. W praktyce oznacza to, że mając złote obrączki ślubne, możemy zrezygnować z bogatych bransoletek i zdecydować się na delikatniejsze akcesoria na dłoniach lub na naszyjnik i proste kolczyki. Takie propozycje oferuje między innymi marka Zeccoro, która zapewnia klientom wysoką jakość i precyzyjne wykończenie złotej biżuterii.

Warto również wspomnieć, że złotą biżuterię można ze sobą łączyć, kiedy jej poszczególne elementy wyróżniają się minimalizmem i podobnymi odcieniami. Niezwykle oryginalnie prezentują się między innymi cienkie bransoletki, które przy odpowiednim doborze stworzą efektowny komplet na nadgarstku. Podobne zestawy można komponować z wykorzystaniem delikatnych naszyjników, a także pierścionków — nawet wtedy, gdy mamy na dłoni ślubną obrączkę. Należy jednak przy tym pamiętać o umiarze. Jeśli na jednej dłoni mamy zestaw bransoletek, to na drugiej możemy wykorzystać złotą biżuterię w postaci dopasowanych do siebie pierścionków.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl