TworzymyGłos Regionu

reklama

Studniówka I LO we Wschowie była przepiękna! Tak poloneza tańczyli uczniowie „Zana” (ZDJĘCIA)

Sobota, 27 stycznia 2024 o 19:54, aktualizacja Sobota, 27 stycznia 2024 o 20:20, autor: 4
Studniówka I LO we Wschowie była przepiękna! Tak poloneza tańczyli uczniowie „Zana” (ZDJĘCIA)

62 maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana we Wschowie symbolicznie rozpoczęło odliczanie do jednego z najważniejszych momentów w ich edukacji – egzaminu dojrzałości. Uczniowie, ich rodzice oraz grono pedagogiczne wspólnie celebrowali ten wieczór w sali Glamour w Głogowie. Po części oficjalnej i tradycyjnym polonezie przyszedł czas na zabawę.

Podczas oficjalnej części wieczoru, dyrektor szkoły, Agata Karolczyk-Kozyra, przemówiła do zgromadzonych, podkreślając unikalność chwili: "Od wielu lat kolejne pokolenia młodzieży na sto dni przed maturą świętują swój bal studniówkowy. (...) Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem, ale też sygnalizuje, że za czternaście tygodni przed wami jeden z najważniejszych egzaminów – egzamin maturalny. [...] dziś macie swój czas, bawcie się i cieszcie, bo to chwila niepowtarzalna, którą będziecie wspominać przez całe życie", mówiła dyrektor.

Wszystko to działo się w scenerii pięknie udekorowanej sali, gdzie eleganckie stroje, radosna atmosfera i tradycyjny taniec poloneza, zatańczony po podziękowaniach dla dyrekcji i grona pedagogicznego, dopełniły ceremonię. To był moment, w którym uczniowie mogli na chwilę zapomnieć o zbliżających się wyzwaniach i po prostu cieszyć się młodością. W tym roku do egzaminu dojrzałości w „Zanie” podejdzie 70 osób.

Zobacz: Studniówka 2023 w I LO we Wschowie (FOTO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~ciorni
28.01.2024 21:34

super :D

avatar
~100DNI
29.01.2024 08:37

Klasyczna studniówka w wykonaniu tej szkoły . Brawo dla młodzieży i grona nauczycielskiego za normalność, bez tego sztucznego bizancjum jak w innych szkołach, gdzie studniówki - a zwłaszcza uczennice wyglądają ja " kobiety na wybiegu w tych strojach sylwestrowych...". Super dziewczyny !!!!

avatar
~Wschowianka
29.01.2024 21:00

No ale tu są zdjęcia z części oficjalnej. A potem była impreza i dziewczyny już nie były w białych bluzkach i czarnych spódniczkach :)

avatar
~Zuzia
01.02.2024 05:14

Oświetlenie na sali sprawiło, że białe bluzki są szare. Szkoda

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl