TworzymyGłos Regionu

reklama

Strefa zabaw i loteria fantowa wywołały setki uśmiechów! Gminny Dzień Dziecka we Wschowie (FOTO)

Sobota, 25 maja 2024 o 17:10, aktualizacja Sobota, 25 maja 2024 o 17:30, autor: 0
Strefa zabaw i loteria fantowa wywołały setki uśmiechów! Gminny Dzień Dziecka we Wschowie (FOTO)

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Burmistrz Konrad Antkowiak oraz dyrektor Maciej Grabianowski zaprosili wszystkie dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowe świętowanie. Wydarzenie odbyło się 25 maja (sobota) na placu apelowym Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków. Od godziny 11:00 do 16:00 najmłodsi mieli okazję korzystać ze specjalnie przygotowanej strefy zabaw.

Dzień Dziecka we Wschowie pełen atrakcji

Plac apelowy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w sobotę tętnił życiem. Na dzieci czekały różnorodne atrakcje. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchańców oraz przejażdżek konnych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. W programie przewidziano także występy artystyczne, które przyciągnęły uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo, odbył się kiermasz rękodzieła. Można było również wziąć udział w rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły na strzelnicy

Nie zabrakło również gier i zabaw sportowych, które dostarczyły wiele emocji i radości. Organizatorzy zadbali o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Specjalnie przygotowana kawiarenka kusiła kulinarnymi przysmakami. Można było skosztować grillowanych specjałów, napojów oraz słodkości.

Loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami

Centrum Kultury i Rekreacji Wschowa oraz SP1 Wschowa zorganizowały loterię fantową, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody. Każdy mógł spróbować swojego szczęścia i wrócić do domu z cennym upominkiem.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl