TworzymyGłos Regionu

Starosta Wschowski na Krynica Forum 2023

Piątek, 15 września 2023 o 13:42, autor: 5
Starosta Wschowski na Krynica Forum 2023

Starosta Wschowski, Andrzej Bielawski, na specjalne zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uczestniczył w prestiżowym wydarzeniu - Krynica Forum 2023. Andrzej Bielawski wziął udział w wydarzeniu jako członek Rady ds. Samorządu Terytorialnego.

O Krynica Forum 2023

Krynica Forum to jedno z kluczowych wydarzeń ekonomicznych w Polsce. W 2023 roku program forum składał się z blisko stu paneli dyskusyjnych, które zostały podzielone na siedem ścieżek programowych:

  • Bezpieczeństwo strategiczne
  • Bezpieczeństwo energetyczne
  • Bezpieczeństwo klimatyczne
  • Ukraina – wsparcie, współpraca, odbudowa
  • Forum Koreańsko-Polskie
  • Biznes i gospodarka
  • Patrząc w przyszłość

Goście specjalni

Wśród gości specjalnych, którzy uczestniczyli w tym ekonomicznym wydarzeniu, znaleźli się:

  • Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda
  • Prezydent Litwy, Gitanas Nausêda
  • Premier Korei Południowej, Han Duck-soo

Krynica Forum co roku przyciąga wielu znaczących gości z kraju i zagranicy, potwierdzając swoją pozycję jako ważne miejsce dyskusji na temat przyszłości gospodarki i polityki w regionie.

Źródło/foto: Powiat Wschowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Balbina
15.09.2023 14:02

A co to Nas Obchodzi co robi starosta w Krynicy ???. Co ma z tego mieszkaniec Wschowskiego Powiatu gdzie i do kogo jeździ starosta i na co wydaje Nasze Publiczne Pieniądze ??? - Dość już mamy tych pokazówek !!!!!

avatar
~asd
15.09.2023 15:30

Będzie Pan miał ładną pamiątkę po zakończeniu kadencji.

avatar
~Ewa
15.09.2023 15:55

Proszę odpowiedzieć bo z pewnością radni kochanska i Buczek zapytaliśmy po co i za co to ich standardowe pytania na sesji

avatar
~LODÓWKAplus***
16.09.2023 08:05

Ciąg dalszy ustawek plus !!!. A co na to ich powiatowy koalicjant - jedna opcja tej koalicji nagminnie się reklamuje, a o drugiej ZERO informacji w mediach ???. Czyżby PSL wstydziła się tej współpracy ?>??. A kolejne wybory Wiosna 2024 Rok. Panowie z PSLu czy wasz prezes p. Kamysz wie o tej współpracy ????.

avatar
~Piotr Buczek
17.09.2023 14:27

Droga Ewo , nigdy nie podważałem na sesjach RM sensu uczestnictwa liderów naszego samorządu na tego rodzaju forach. Co więcej uznaję prawo np. Burmistrza do podejmowania tego rodzaju aktywności. Warto byłoby jedynie informować opinię publiczną a także Radę Miejską o takowej. Więc nie snuj proszę tego rodzaju dyrdymałów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl