TworzymyGłos Regionu

reklama

Stare Strącze. Sieć kanalizacji sanitarnej gotowa. Mieszkańcy mogą się już przyłączać

Wtorek, 22 sierpnia 2023 o 15:40, autor: 4
Stare Strącze. Sieć kanalizacji sanitarnej gotowa. Mieszkańcy mogą się już przyłączać

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. (ZWiK Sława) poinformował o zakończeniu kluczowej inwestycji w miejscowości Stare Strącze. Mieszkańcy teraz mogą skorzystać z nowej sieci kanalizacji sanitarnej i przyłączyć swoje nieruchomości.

Procedura przyłączenia do sieci kanalizacyjnej

Dla mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z nowej infrastruktury, Zakład przygotował listę kroków do wykonania:

  1. Złożenie wniosku o warunki techniczne: Wnioski można składać w siedzibie ZWiK Sława. Wzory dokumentów dostępne są online na stronie ZWiK Sława.

  2. Wykonanie przyłącza: Prace powinny być przeprowadzone zgodnie z warunkami technicznymi podanymi przez ZWiK.

  3. Zgłoszenie do odbioru: Przed zasypaniem wykonanego przyłącza, konieczne jest jego zgłoszenie do odbioru przez ZWiK Sława.

  4. Inwentaryzacja geodezyjna: Po zakończeniu prac przyłączeniowych, należy zlecić wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej. Gotowy dokument trzeba dostarczyć do ZWiK Sława.

  5. Podpisanie umowy: Ostatnim krokiem jest sfinalizowanie umowy z Zakładem.

Kontakt w sprawie przyłączenia

Mieszkańcy poszukujący dodatkowych informacji w sprawie procedury mogą skontaktować się bezpośrednio z ZWiK Sława pod numerem telefonu 68 35 000 82.


Źródło/foto: ZWiK Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~zagłosujemy
22.08.2023 15:50

Ładna zaliczka PSL przez wyborami, ludzie to docenią i zagłosują na trzecią drogę.

avatar
~Hihaha plus!
22.08.2023 17:59

Jaka "trzecia droga"? - głos oddany na tą przedziwną koalicje z Hołownią to głos stracony !. To tak jak ta koalicja w naszym powiecie ; pis = psl i coś tam jeszcze to dla nas klasyczny przykład jak tacy ludzie funkcjonują w polityce , aby tylko dorwać się do władz !!!!. Za tą inwestycję To My możemy tylko podziękować sami sobie --- a co by był jeszcze jakbyśmy mieli te miliny z KPO co to ta władza nam blokuje !!!!!

avatar
~Miejscowy
22.08.2023 21:18

Artykuł wprowadza w błąd czytelników. Kanalizację poprowadzono tylko dla 1/4 miejscowości, reszta Starego Strącza nie ma do niej dostępu i być może nigdy nie będzie miała.

avatar
~Miejscowy
25.08.2023 20:29

Mieszkam w Starym Strączu i nawet nie zauważyłem, kiedy wybudowali u nas kanalizację. Niech autor artykułu nie wprowadza czytelników w błąd, ta wieś jest traktowana po macoszemu i chyba prędko nie będzie cała skanalizowana.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl