TworzymyGłos Regionu
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź wytrzymałość odzieży sportowej SMMASH podczas treningów i turniejów

Piątek, 07 lipca 2023 o 07:48, autor: 0
Sprawdź wytrzymałość odzieży sportowej SMMASH podczas treningów i turniejów

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - hektolitry potu wykapanego na sportowych matach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi wyzwaniami walczą sportowcy (zawodowcy oraz amatorzy) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do wypracowania, a następnie wyprodukowania unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie wyniki uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że ubrania SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady innowacyjnych metod, które w nich użyliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu z pewnością pojawia się pot, a tym samym – nie do końca przyjemne "aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z tego powodu włókna będące w ubraniach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym czynnikiem umożliwiającym skuteczną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko regulują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie hamują pojawianie się oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować najlepsze warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie hamują Twoich ruchów, zapewniają idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w ubraniach SMMASH wykorzystujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych elementów, który decyduje o wygodzie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze - rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie uprawiania sportu oddawać z siebie maksimum – musisz troszczyć o to, aby temperatura ciała nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z pomocą ponownie pojawia się nasza odzież,  a także - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość uzyskiwać nawet 40% intensywniejsze barwy, a przede wszystkim - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie regularnych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl