TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz we Wschowie. Nie przegap tego wydarzenia!

Poniedziałek, 06 maja 2024 o 09:42, autor: 0
Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz we Wschowie. Nie przegap tego wydarzenia!

7 maja we Wschowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, popularną polską pisarką. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 18:30 w czytelni przy Pl. Farny 3. To doskonała okazja, aby poznać autorkę, która swoimi powieściami wzrusza i inspiruje kobiety na całym świecie.

Kim jest Magdalena Witkiewicz?

Urodzona w 1976 roku Magdalena Witkiewicz to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, która swoją karierę literacką rozpoczęła w niebanalny sposób. Swoją pierwszą powieść „Milaczek” zaczęła pisać podczas urlopu macierzyńskiego, a po publikacji szybko zdobyła serca czytelniczek dzięki swojemu unikalnemu stylowi. Witkiewicz jest znana z poruszania w swoich dziełach trudnych tematów, takich jak samotność, poszukiwanie sensu życia, czy trudne wybory miłosne, ale robi to w sposób lekki i często humorystyczny.

Twórczość Magdaleny Witkiewicz

Autorka ma na swoim koncie wiele bestsellerów. Jej książki, takie jak "Panny roztropne", "Opowieść niewiernej" czy "Lilka i spółka", zostały przetłumaczone na kilka języków i cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale także w Wietnamie, Litwie i Stanach Zjednoczonych. Witkiewicz jest także laureatką wielu nagród literackich, w tym za "Szkołę żon", która była uznana za Najlepszą książkę na lato w 2013 roku oraz za "Czereśnie zawsze muszą być dwie", które zdobyły tytuł Najlepszej Książki Roku 2017 na portalu Lubimyczytac.pl.

Źródło: magdalenawitkiewicz.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl