TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie z Barbarą Wysoczańską w Bibliotece Publicznej we Wschowie

Piątek, 15 września 2023 o 13:31, autor: 0
Spotkanie z Barbarą Wysoczańską w Bibliotece Publicznej we Wschowie

13 września w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie miało miejsce wyjątkowe spotkanie z Barbarą Wysoczańską, znaną autorką powieści obyczajowo-historycznych. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki, finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Początki przygody z pisarstwem

Podczas spotkania Pani Barbara odpowiedziała na wiele pytań zadawanych przez moderatora. Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się więcej o tym, jak zaczęła się jej przygoda z pisarstwem, która z czasem stała się jej głównym zajęciem i sposobem na życie.

Proces tworzenia powieści

Autorka podzieliła się z uczestnikami spotkania swoimi doświadczeniami związanymi z procesem tworzenia nowej powieści. Opowiedziała, ile czasu zajmuje jej napisanie książki, jakie etapy musi przejść oraz jakie są jej główne inspiracje. Wysoczańska mówiła również o tym, jak kreuje wiarygodnych bohaterów i dlaczego tak ważna jest dla niej historia, w której osadza swoje opowieści.

Pasje i nowa książka

Pani Barbara nie tylko opowiadała o swojej pracy pisarskiej. Zdradziła również, jakie inne pasje nią kierują oraz co jeszcze ją interesuje. Wielką niespodzianką dla uczestników było również zapowiedzenie wydania nowej książki, która ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Autografy i wspólne zdjęcia

Na zakończenie spotkania każdy z uczestników miał możliwość zakupienia książki autorstwa Pani Barbary, uzyskania autografu oraz dedykacji. Dla wielu było to również okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia z autorką.

Źródło: Biblioteka Publiczna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl