TworzymyGłos Regionu

reklama

Sławskie piłkarki

Środa, 07 czerwca 2023 o 08:07, autor: 0
Sławskie piłkarki

Sezon piłkarski najmłodszych sportowców 2022-2023 jest już za nami, a jego ostatnim akcentem był Wojewódzki Finał "Piątek Piłkarskich" w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Decydujące starcie odbyło się 2 czerwca w Kostrzynie nad Odrą, gdzie na boisko weszły reprezentantki Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie. 

Do rywalizacji przystąpiły również drużyny z SP Zielona Góra, SP Żary, SP4 Kostrzyn, SP5 Kostrzyn, Sulęcin, i Podmokle Wielkie. Nasze młode piłkarki, reprezentując gminę Sława, zasłużenie znalazły się w tej elicie, awansując kolejno przez etapy powiatowe i regionalne.

Dziewczyny ze Sławy po raz kolejny zasłużyły na uznanie, prezentując nie tylko wysokie umiejętności taktyczne, ale również przestrzeganie zasad fair play.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek oraz ich trenera, Marka Szafera. Wasza ciężka praca i zaangażowanie są godne podziwu!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl