TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława na Fali

czyli nowy obiekt nad Jeziorem Sławskim

Piątek, 15 września 2023 o 08:27, aktualizacja Piątek, 15 września 2023 o 08:58, autor: 0
Sława na Fali

Od początku tygodnia na terenie budowy praca niemal wre. Wszystko to za sprawą montażu schodów betonowych, które powstają po obu stronach budynku. Docelowo będą one zamocowane po obu stronach budynku i będą prowadzić na taras widokowy, który będzie świetnym punktem widokowym na panoramę sławskiego akwenu. Budynek jest gigantyczny, już teraz przyciąga uwagę spacerowiczów i wczasowiczów, którzy z ciekawością obserwują postępy robót.

Nowa filia Klubu na Fali powstaje w miejscu dawnej tawerny „Galery”. Obiekt będzie nawiązywał do swojego pierwowzoru położonego nad jeziorem Dominickim, jednak to sceneria oraz potencjał działki na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku zdeterminował projekt architektoniczny trzeciej odsłony Klubu na Fali – budynek zostanie otwarty na otaczającą go przestrzeń.

Na parterze oraz piętrze znajdzie się tętniące życiem „serce” – taras z widokiem na jezioro, w sposób naturalny przyciągający wczasowiczów i pozwalający w pełni korzystać z uroków otoczenia. Biel i turkus – kolory przewodnie Klubu na Fali - oraz drewniane wykończenia, biały piasek, palmy prosto z Hiszpanii i ozdoby sprowadzane z najdalszych zakątków świata, pozwolą gościom w mgnieniu oka poczuć się jak na rajskich wakacjach. Dwukondygnacyjny obiekt będzie pełnił przede wszystkim funkcje beach barową, restauracyjną i klubową.

Wyjątkowa lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Sławskiego, plaży miejskiej, promenady – a do tego niepowtarzalna atmosfera, która jest nieodłącznym elementem Klubu na Fali – to obietnica udanego relaksu, która w przyszłym roku zostanie spełniona. Zgodnie z przewidywaniami inwestora otwarcie planowane jest II kwartał 2024 roku.

Pierwszy Klub na Fali powstał w 2005 roku w miejscowości letniskowej Boszkowo, położonej nad jeziorem Dominickim, w miejscu dawnej stołówki „Fala”, obsługującej ośrodki wypoczynkowe. Na początku pełnił tylko funkcję dyskoteki, jednak z upływem lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wciąż rosnącej liczby gości, poszerzał swoją ofertę, by przeobrazić się w kompleks gastronomiczno-rozrywkowy.

(slawa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl