TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława. Bogusława Olszewska i Jadwiga Kościółko pożegnane (FOTO)

Czwartek, 31 sierpnia 2023 o 13:15, aktualizacja Czwartek, 31 sierpnia 2023 o 13:25, autor: 1
Sława. Bogusława Olszewska i Jadwiga Kościółko pożegnane (FOTO)

Podczas dzisiejszej (31 sierpnia) sesji Rady Miejskiej w Sławie miała miejsce wzruszająca chwila. Zostały pożegnane ustępujące z funkcji dyrektorki oświatowych placówek – pani Bogusława Olszewska i pani Jadwiga Kościółko. Obie panie zostały docenione za swoje wieloletnie zaangażowanie i oddanie sprawom oświaty w Sławie.

Wieloletnia służba w Szkole Podstawowej w Ciosańcu

Pani Bogusława Olszewska, która przez lata była związana ze Szkołą Podstawową w Ciosańcu. Swoją pracę zawsze wykonywała z zaangażowaniem i cierpliwością, co miało duży wpływ na społeczność szkolną. Sprawy związane z działalnością szkoły i jej społecznością nigdy nie były jej obojętne. Pani Olszewska poświęciła znaczną część swojego życia na dbanie o dobrostan i rozwój uczniów.

Odpowiedzialność za najmłodszych mieszkańców w Przedszkolu

Pani Jadwiga Kościółko, dyrektorka Przedszkola im. Czesława Janczarskiego w Sławie, również otrzymała ciepłe słowa podziękowania. Przez dekady dbała o wychowanie i stworzenie najlepszych warunków dla przedszkolnego nauczania. Jej praca dotyczyła nie tylko pedagogiki, ale również skutecznej współpracy z różnymi instytucjami.

Słowa uznania od Burmistrza

W tym szczególnym momencie Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła, w imieniu własnym oraz całego samorządu sławskiego, złożył obu paniom serdeczne podziękowania. Dziękował za włożony trud, olbrzymie serce, cierpliwość i wyrozumiałość. Podkreślił także znaczenie ich dobrej współpracy z wieloma instytucjami i nieustannej troski o sprawy przedszkola i szkoły.

Źródło/foto: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Janina Grzyb
31.08.2023 14:42

Jadzia , Tjesteś niesamowita .Powinnaś dostać Order za dziesiątki lat pracy . Życzę dużo zdrowia i witam wśród emerytów .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl