TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława. 57-latek próbował ukryć się w... jeziorze

Poniedziałek, 11 września 2023 o 17:59, aktualizacja Poniedziałek, 11 września 2023 o 18:07, autor: 0
Sława. 57-latek próbował ukryć się w... jeziorze

W minioną niedzielę, 10 września, w jednej ze sławskich miejscowości wypoczynkowych doszło do kradzieży w domku letniskowym. 57-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego został zatrzymany przez policję po tym, jak ukradł wartościowe przedmioty i próbował ukryć się w jeziorze.

Kradzież w domku letniskowym

Z relacji pokrzywdzonej wynika, że około godziny 22:00 nieznany jej mężczyzna, wykorzystując jej nieobecność, wtargnął do domku letniskowego i zabrał wartościowe przedmioty, w tym laptopa i głośniki o wartości ponad 4 tysiące złotych. Kobieta zauważyła nieznanego mężczyznę przeskakującego przez płot posesji i natychmiast zaalarmowała swojego męża.

Pościg i zatrzymanie sprawcy

Mąż pokrzywdzonej, będąc na plaży, usłyszał odgłosy wchodzenia do wody. Pobiegł w kierunku pomostu, gdzie zauważył mężczyznę chowającego się pod wodą i trzymającego się ręką pomostu. Wkrótce na miejscu pojawili się sławscy policjanci, których wcześniej zaalarmowała pokrzywdzona.

Usłyszy zarzuty

Nadkomisarz Maja Piwowarska z KPP Wschowa informuje: „Mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. W jego plecaku znaleziono skradzione przedmioty, które zostały zwrócone właścicielom. 57-letni nowosolanin został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie, gdzie w najbliższym czasie usłyszy zarzut”.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl