TworzymyGłos Regionu

reklama

Seat wypadł z drogi podczas burzy. Siedem osób przewiezionych do szpitala

Sobota, 22 czerwca 2024 o 15:01, aktualizacja Sobota, 22 czerwca 2024 o 15:12, autor: 0
Seat wypadł z drogi podczas burzy. Siedem osób przewiezionych do szpitala

W piątkowy wieczór (21 czerwca) w Dębowej Łęce doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód marki Seat, którym podróżowało dwoje dorosłych i pięcioro dzieci, wypadł z drogi i wjechał do rowu. Na miejsce natychmiast skierowano karetki pogotowia, policję oraz straż pożarną.

Wypadek w Dębowej Łęce

W piątkowy wieczór warunki pogodowe były niezwykle trudne. Przez region przechodziła burza, towarzyszył jej ulewny deszcz i silny wiatr. Około godziny 22:00 kierowca Seata na łuku drogi w Dębowej Łęce wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. W samochodzie znajdowało się dwoje dorosłych i pięcioro dzieci. Najmłodsze z nich miało zaledwie dwa lata.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce, udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy, po czym przekazali ich ratownikom medycznym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Jak informuje wschowska policja, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Początkowo droga krajowa nr 12 była całkowicie zablokowana, jednak po pewnym czasie ruch wznowiono, wprowadzając ruch wahadłowy.

Trudne warunki pogodowe przyczyną wypadku

Burza, która przeszła przez region, znacznie utrudniła warunki jazdy. Ulewny deszcz i silny wiatr sprawiły, że droga była śliska, co mogło przyczynić się do poślizgu pojazdu. Sytuacje takie jak ta przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych.

Foto: OSP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl