TworzymyGłos Regionu

reklama

Ruszyły zapisy do zespołu Cheerleaders Flash Wschowa

Poniedziałek, 21 sierpnia 2023 o 10:47, aktualizacja Wtorek, 22 sierpnia 2023 o 11:39, autor: 2
Ruszyły zapisy do zespołu Cheerleaders Flash Wschowa

Po raz pierwszy w historii Wschowy mieszkańcy będą mieli okazję dołączyć do sekcji cheerleadingu sportowego. Startuje projekt pod nazwą Cheerleaders Flash Wschowa, który w krótkim czasie ma przekształcić się w pełnoprawny zespół sportowy.

Zapisy już ruszyły

Wszystkie dzieci chętne do reprezentowania Wschowy na arenie krajowej, mogą już zgłaszać się do zespołu. "Zapraszamy serdecznie wesołe, energiczne, skoczne, dynamiczne, lubiące tańczyć oraz gotowe na wyjazdy na zawody dzieci" - podkreślają założyciele inicjatywy.

Doświadczona zawodniczka na czele

Za przygotowanie młodych sportowców odpowiadać będzie wschowianka - Julia Tkacz. Jej doświadczenie w tej dziedzinie jest imponujące. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz Grand Prix Polski. To dzięki jej wiedzy i umiejętnościom młodzi wschowianie będą mieli szansę osiągnąć sukcesy na ogólnopolskich zawodach.

Harmonogram treningów

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu powinny zapoznać się z harmonogramem zajęć:

  • Grupa młodsza: wtorki, godzina 16:30.
  • Grupa starsza: czwartki, godzina 16:30.

Zapisy i kontakt

Wszystkich chętnych do przyłączenia się do zespołu Cheerleaders Flash Wschowa zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 604 814 128. To pierwszy krok do rozpoczęcia przygody z cheerleadingiem sportowym we Wschowie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Zainteresowana
22.08.2023 10:43

Stwierdzenie "doświadczona trenerka" to chyba nie bardzo trafne. Doświadczona zawodniczka - jak najbardziej. Trzymam kciuki za sukces !

avatar
~Wschowianka
24.08.2023 21:37

Świetny pomysł! Trzymam kciuki

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl