TworzymyGłos Regionu

reklama

Rodzinny Festyn w Osowej Sieni. Jakie atrakcje przygotowano?

Środa, 12 czerwca 2024 o 10:38, aktualizacja Środa, 12 czerwca 2024 o 10:48, autor: 0
Rodzinny Festyn w Osowej Sieni. Jakie atrakcje przygotowano?

Rada Sołecka, Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni zapraszają na festyn rodzinny, który odbędzie się na boisku szkolnym. Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2024 roku, w godzinach od 14:00 do 17:00.

Występy artystyczne i zabawy sportowe

Program festynu obfituje w różnorodne atrakcje. Uczniowie zaprezentują swoje talenty w występach artystycznych, które z pewnością dostarczą wielu emocji. Poza tym planowane są gry i zabawy sportowe dla całej rodziny, co zachęci do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.

Strefa zabaw dla dzieci

Dzieci znajdą wiele interesujących atrakcji w specjalnie przygotowanej strefie zabaw. Dmuchańce, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki to tylko niektóre z propozycji. Organizatorzy zadbali, aby każdy maluch znalazł coś dla siebie i spędził czas na beztroskiej zabawie.

Loteria fantowa i pyszności

Nie zabraknie również loterii fantowej, która zawsze cieszy się dużą popularnością. Na uczestników czekają grill, pierogi, popcorn, wata cukrowa i inne słodkości.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl