TworzymyGłos Regionu

reklama

Remont w „Zanie” już trwa. Szkoła zyska siłownie i salkę fitness z prawdziwego zdarzenia

Poniedziałek, 30 października 2023 o 08:43, aktualizacja Poniedziałek, 30 października 2023 o 10:10, autor: 0
Remont w „Zanie” już trwa. Szkoła zyska siłownie i salkę fitness z prawdziwego zdarzenia

Od tygodnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana we Wschowie trwa intensywny remont dwóch pomieszczeń: siłowni i salki do fitnessu. Wymieniona została stolarka okienna w górnej części pawilonu sportowego, a także prowadzone są prace przygotowawcze pod nowe posadzki oraz instalacje elektryczne.

Oczekiwanie na efekty inwestycji

Dyrekcja szkoły z niecierpliwością oczekuje na efekty przeprowadzanych prac. „Codziennie śledzimy postępy prac inwestycji przeprowadzanej przez Powiat Wschowski. Już nie możemy się doczekać efektu końcowego”.

Warto zaznaczyć, że zadanie obejmuje nie tylko wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych, ale także zakup i montaż zestawu wyposażenia sportowego.

Dofinansowanie z programu "Lubuska Baza Sportowa"

Warto przypomnieć, że Powiat Wschowski otrzymał dofinansowanie w ramach Programu inwestycyjnego "Lubuska Baza Sportowa". Dzięki temu możliwe stało się zrealizowanie zadania "Przebudowa pomieszczeń siłowni i małej sali gimnastycznej w budynku zaplecza sali gimnastycznej I LO z OD im. Tomasza Zana we Wschowie".

Finansowanie inwestycji

Całkowity koszt inwestycji wynosi 210 295,68 zł. Środki na realizację tego przedsięwzięcia pochodzą zarówno z budżetu Województwa Lubuskiego, jak i Powiatu Wschowskiego.

Wykonawcą zadania jest Zakład Budownictwa Ogólnego H. i J. Kowalczykowscy ze Wschowy.


Źródło/foto: I LO Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl