TworzymyGłos Regionu

Rap Stacja Festiwal 2023: Festiwalowicze rozpoczęli zabawę! (ZDJĘCIA)

Czwartek, 06 lipca 2023 o 09:26, aktualizacja Czwartek, 06 lipca 2023 o 10:14, autor: 0
Rap Stacja Festiwal 2023: Festiwalowicze rozpoczęli zabawę! (ZDJĘCIA)

Wczorajszy Before Party pod sceną Red Bull rozpoczął tegoroczną Rap Stacja Festiwal 2023 w Sławie! I choć wydarzenie oficjalnie zaczyna się dopiero dziś, to od kilku dni ośrodek Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku wypełniony jest sympatykami hip-hopu z całej Polski.

Rap Stacja Festiwal 2023 - 3 dni zabawy

W Sławie po raz kolejny zagościło hip-hopowe szaleństwo! Tegoroczna edycja Rap Stacja Festiwal ruszyła pełną parą wczoraj wieczorem, podczas entuzjastycznie przyjętego Before Party. Młodzi ludzie z różnych zakątków Polski zjechali do Sławy, by wziąć udział w największym święcie rapu w naszym kraju. Festiwal przyciąga zarówno fanów muzyki, jak i miłośników kultury hip-hopowej. To wydarzenie, które nie może umknąć uwadze żadnego pasjonata bieżących trendów muzycznych! Według szacunków w Sławie pojawi się 20 tys. osób. Przed nimi 3 dni festiwalowego szaleństwa.

Impreza odbywa się na ośrodku SCKiW

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku stało się mekką fanów rapu. Przez kilka dni ośrodek ten zamienia się w niepowtarzalne miejsce spotkań i koncertów artystów reprezentujących gatunek hip-hop. Wspaniała atmosfera, entuzjazm i energia panujące na terenie festiwalu sprawiają, że każdy uczestnik czuje się częścią tej wielkiej rodziny miłośników rapu. Zabawa rozpoczęła się już we wtorek, okoliczne punkty gastronomiczne i plaża pękają w szwach. Dzieje się!

Program festiwalu - Rap Stacja 2023

Rap Stacja Festiwal 2023 oferuje niesamowicie bogaty program artystyczny. Pięć scen zapełnionych największymi gwiazdami gatunku rap, breakdance i wiele innych atrakcji czeka na uczestników festiwalu. W sumie wystąpi ponad 70 artystów, co sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Na głównej scenie, zwanej Main Stage, wystąpią takie sławy jak Mata, Kuban, Paluch, Jan Rapowanie, Kizo i wielu innych. Na Old School Stage zobaczymy legendarnych artystów jak Paktofonika, Liroy, Peja Slums Attack i O.S.T.R. Green Stage zapewni występy artystów takich jak Tede, Guzior, Dwa Sławy i Polska Wersja. W Red Bull Container zaprezentują się znakomici DJ-e, w tym DJ Twardykark Aka Grubson i DJ Decks. Na Rap Plaży będą można posłuchać takich wykonawców jak 47 Internaziomali i Kręci Mnie Winyl. To tylko niektóre z gwiazd, które wystąpią na Rap Stacja Festiwalu 2023!

Wydarzenia towarzyszące

Podczas festiwalu nie zabraknie również innych atrakcji. Oprócz koncertów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnych wydarzeniach towarzyszących, takich jak konkursy freestyle'owe, pokazy breakdance'u, spotkania z artystami, wystawy graffiti, czy strefa gamingowa. Festiwal nie tylko oferuje świetną muzykę, ale także stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, integrowania się i poznawania nowych osób z podobnymi zainteresowaniami.

Nie jest za późno na kupno biletów

Rap Stacja Festiwal 2023 w Sławie to nie tylko zwykłe wydarzenie muzyczne. To czas, kiedy miłośnicy rapu mogą spotkać się, podzielić pasją i stworzyć niezapomniane chwile. Bogaty program artystyczny, liczne atrakcje towarzyszące i niepowtarzalna atmosfera czekają na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wyjątkowym festiwalu. Jeśli kochasz rap i pragniesz doświadczyć tego niepowtarzalnego święta hip-hopu, nie możesz przegapić Rap Stacja Festiwalu 2023 w Sławie!

Nie czekaj dłużej, kup swój bilet i dołącz do tej niepowtarzalnej imprezy. Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie to miejsce, gdzie rap staje się żywy, a energia unosi się w powietrzu. Przygotuj się na niezapomniane trzy dni pełne emocji, dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. Rap Stacja Festiwal 2023 w Sławie czeka na Ciebie!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl