TworzymyGłos Regionu

reklama

Rap Stacja 2023. Strefa gamingowa otwarta (VIDEO)

Sobota, 08 lipca 2023 o 03:47, aktualizacja Sobota, 08 lipca 2023 o 06:58, autor: 0
Rap Stacja 2023. Strefa gamingowa otwarta (VIDEO)

Rap Stacja to nie tylko koncerty najpopularniejszych polskich raperów. Ośrodek Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku przekształcił się w tętniące życiem miasteczko, przyciągając tysiące entuzjastów muzyki i rozrywki. Teraz festiwalowicze mają dodatkową atrakcję w postaci strefy gamingowej, która z powodzeniem funkcjonuje już drugi rok z rzędu.

Atmosfera pełna energii

Strefa gamingowa na Rap Stacji to raj dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Odwiedzający mają okazję śledzenia turnieju o Puchar Sławy, w którym do wygrania są cenne nagrody. To miejsce, gdzie adrenalina miesza się z emocjami, a rywalizacja przenosi się na wirtualne pole bitwy.

Zmagania graczy o cenne nagrody

Podczas oficjalnego otwarcia turnieju nie zabrakło ważnych osobistości. Do emocjonującej zabawy i powrotu do Sławy zachęcili Wicestarosta Wschowski, Waldemar Starosta, oraz Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła.

Na strefie gamingowej królował Valorant. Dwie pięcioosobowe drużyny rywalizowały o główną nagrodę - aż 10 tysięcy złotych! Młodzi gracze dawali z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł i cieszyć się zasłużonym triumfem.

Jeśli nie masz możliwości być na festiwalu osobiście, nie martw się. Możesz śledzić poczynania graczy online na platformie Twitch. Wejdź na https://www.twitch.tv/beloudgg.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl