TworzymyGłos Regionu

Rap Stacja 2023. Relacja z piątku (FOTO)

Sobota, 08 lipca 2023 o 07:07, aktualizacja Niedziela, 10 września 2023 o 11:59, autor: 1
Rap Stacja 2023. Relacja z piątku (FOTO)

Noc z czwartku na piątek była prawdziwym testem wytrzymałości dla festiwalowiczów na Rap Stacji. Szaleństwo pod sceną trwało do późnych godzin nocnych, a wiele osób z pewnością przywitało nowy dzień bez chwili drzemki. Czy zdołali nabrać sił na piątkowe emocje? Z pewnością tak, bo drugi dzień festiwalu był równie intensywny.

Piątkowy poranek na festiwalu

Już od rana festiwalowicze mieli możliwość uczestnictwa w licznych atrakcjach. Począwszy od rowerków, poprzez plażowanie nad pięknym jeziorem, na strefie gamingowej skończywszy.

Koncertowy piątek - program

W piątkowy wieczór na scenach Rap Stacji zagościło wiele znanych postaci ze świata rapu. Muzyczne emocje trwały aż do późnych godzin nocnych. Na Main Stage, Green Stage, Old School Stage, Rap Plaża i Red Bull Container wystąpiło łącznie ponad 30 wykonawców, w tym takie gwiazdy jak Szpaku, Young Multi, Kali czy White i Bedoes 2115.

Sobota na Rap Stacji

Sobotni program zapowiada jeszcze więcej emocji. Już od godziny 16:00 na scenach Rap Stacji wystąpią między innymi Żabson, Oki, Mata, Onyx oraz legendarny Liroy. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Komentarze
09.07.2023 12:02

Brak komentarzy to efekt kasacji ? Czy ludzie nic nie piszą ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl