TworzymyGłos Regionu

reklama

Przyjdź się pośmiać. Na scenie CKiR wystąpi Kabaret z Konopi

Czwartek, 14 marca 2024 o 10:06, autor: 2
Przyjdź się pośmiać. Na scenie CKiR wystąpi Kabaret z Konopi

Kabaret z Konopi, znany z niepowtarzalnego humoru i wyjątkowej scenicznej energii, zawita do Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Zaplanowany na 14 marca o godzinie 19:00 występ to wydarzenie, którego nie można przegapić. Bilety na to humorystyczne show są dostępne zarówno w sekretariacie CKiR, jak i online na platformie kupbilecik.pl.

Historia sukcesu i niezapomniane momenty

Historia Kabaretu z Konopi sięga 2004 roku, a ich estradowa przygoda rozpoczęła się od triumfu na kieleckim festiwalu KOKS w 2005 roku, gdzie zdobyli pierwszą Nagrodę Publiczności. Od tamtej pory, każdy występ kabaretu to gwarancja świetnej zabawy i profesjonalizmu. Ich estradowa pasja, przełożyła się na liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach kabaretowych.

Pasja, która łączy i bawi

Kabaret z Konopi to nie tylko skecze i piosenki, ale przede wszystkim niesamowity kontakt z publicznością i umiejętność dostosowania się do każdego typu imprezy. Wieloletnie doświadczenie i zgranie zespołu na scenie to klucz do ich sukcesu. Występy kabaretu, niezależnie od okoliczności, zawsze charakteryzują się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ja
14.03.2024 11:17

We Wschowie to my kabaret mamy codziennie. Nie ma ulic, kanalizacji a na prywatnych kamienicach gmina maluje murale niepasujące do otoczenia.

avatar
~n
14.03.2024 12:50

ile kosztuje bilet?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl