TworzymyGłos Regionu

reklama

Przy Orliku w Sławie stanęła nowa szatnia

Wtorek, 07 listopada 2023 o 13:08, aktualizacja Wtorek, 07 listopada 2023 o 13:53, autor: 0
Przy Orliku w Sławie stanęła nowa szatnia

W Sławie, na boisku Orlik przy ul. Ogrodowej, dokonano znaczącej poprawy infrastruktury sportowej. Powiększone zaplecze szatniowe to wynik inwestycji, która zakończyła się montażem nowego, nowoczesnego kontenera na solidnej płycie fundamentowej. Konstrukcja modułu to przemyślane połączenie stalowej ramy spawanej i malowanej z obudową z płyty warstwowej, zapewniającej trwałość oraz estetykę.

Zadbanie o detal jest widoczne w każdym elemencie – od instalacji elektrycznej, przez montaż okien PCV, aż po stalowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Kontener nie tylko zyskał nowe wyposażenie, ale i odpowiada najnowszym standardom.

Modernizacja nie ominęła istniejących pomieszczeń – podłogi, które uległy znacznemu zużyciu, również jakiś czas temu przeszły remont. Ciekawym elementem jest dodanie zadaszenia z poliwęglanu prefabrykowanego, łączącego szatnie, co zwiększa komfort użytkowników niezależnie od warunków pogodowych.

Finansowanie inwestycji to przykład efektywnego wykorzystania środków zewnętrznych oraz własnych gminy. Całkowity koszt 121.685,27 zł podzielony został między dofinansowanie z programu „Lubuska Baza Sportowa”, skąd pochodzi 60.731,00 zł, oraz środki własne gminy Sława, pokrywające pozostałą kwotę 60.954,27 zł.

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

Zobacz również: Zadaszone trybuny pomieszczą 300 widzów - nowy stadion w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl