TworzymyGłos Regionu

reklama

Prezentacja Lokalnych Przedsiębiorców. Weź udział w wydarzeniu na wschowskim Rynku

Wtorek, 28 maja 2024 o 19:26, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2024 o 19:43, autor: 0
Prezentacja Lokalnych Przedsiębiorców. Weź udział w wydarzeniu na wschowskim Rynku

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców do udziału w tegorocznej Prezentacji Lokalnych Przedsiębiorców, która odbędzie się 7 czerwca 2024 roku na Rynku we Wschowie, w godzinach 15:00 - 19:00. To wydarzenie, organizowane w ramach Dni Wschowy 2024, ma na celu aktywizację społeczności lokalnej oraz budowanie więzi między mieszkańcami.

Lokalni przedsiębiorcy w centrum uwagi

Prezentacja Lokalnych Przedsiębiorców to doskonała okazja dla rolników, rękodzielników, rzemieślników oraz innych przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Wschowa, aby zaprezentować swoje produkty i usługi. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że celem jest nie tylko promocja lokalnych firm, ale również wymiana doświadczeń i zacieśnianie relacji wśród mieszkańców.

Zobacz: Dni Wschowy 2024. Co przygotowano w tym roku?

Dla uczestników przewidziano możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Jak wskazują organizatorzy, jest to szansa na przeprowadzenie mini degustacji, sprzedaż produktów oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami. „To doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z odbiorcami Państwa produktów” – zachęcają organizatorzy z CKiR.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu można przesyłać do 3 czerwca 2024 roku. Formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do sekretariatu Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie lub wysłać e-mailem na adres sekretariat@ckir.wschowa.pl. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 65 540 23 36.

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl