TworzymyGłos Regionu

reklama

Powiatowo-Gminne Święto Plonów w Starych Drzewcach (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 26 sierpnia 2023 o 08:40, aktualizacja Sobota, 26 sierpnia 2023 o 09:47, autor: 5
Powiatowo-Gminne Święto Plonów w Starych Drzewcach (ZAPOWIEDŹ)

Starosta Wschowski, Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa oraz Sołtys Sołectwa Stare Drzewce serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Powiatowo-Gminnego Święta Plonów. Wydarzenie odbędzie się w Starych Drzewcach 26 sierpnia 2023 roku.


Szczegółowy program wydarzenia:

 • 16:00 – Msza Święta polowa na boisku w Starych Drzewach.
 • 16:45 – Uroczyste otwarcie dożynek:

  • Wystąpienie zaproszonych gości
  • Obrzęd dożynkowy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca im. Michała Krechowca z Krzepielowa
  • Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz najpiękniejszą zagrodę.
 • 18:30 – Wręczenie aktów nadania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Wschowskiego”.

 • 19:00 – Występy artystyczne.
 • 20:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru: Boyfriend.
 • 21:00 - 2:00 – Zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu FUKS.

Wsparcie organizacji:

Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu głównego sponsora – Banku Spółdzielczego we Wschowie.


Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Zen
04.08.2023 15:15

To będzie gwóźdź programu - "Wręczenie aktów nadania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Wschowskiego", będą się jeszcze na koniec swego istnienia mocno odznaczali. Miejmy nadzieję, że więcej okazji już mieć nie będą .

avatar
~Wow!!!
04.08.2023 16:40

Czy mamy przez to rozumieć, że jest to nowy bastion pisu ???. Oby tylko nie zamieniły się w "piknik rodzinny plus" ???. Za moich czasów takie święta obchodzono tylko we WRZEŚNIU !!!! - Co ich tak goni w tym powiecie ???. Pytanie; - czy wytłumaczą się z Ukraińskiego zboża i innych rolnych płodów lawinowo płynących z Ukrainy i Turcji !!!!!. ,

avatar
~x
26.08.2023 10:40

Czyli polityczny wiec wyborczy ?

avatar
~ROK 2023plus!!!
26.08.2023 15:21

ROK 2023 plus - to rok pażerności pisu nad Mieniem Suwerena !!!. To największa rozrzutność tej partii i życie ponad stan za pieniądze PUBLICZNE !!!; - to wszelkiego rodzaju spotkania w ramach ich prekampanii pisplus!, to życie na koszt suwerena w ramach tzw. "pikników rodzinnych pisplus", to tzw. " pikniki święta straży pożarnej, policji, wojska polskiego", to teraz zwane :dożynki chłopskie , a la pikniki pisplus" , nie wspomnę "pielgrzymka 15.08 w Cżęstochowie i ten słynny miecz dla ich oj. Rydzyka ", itd. itd. itd...... Teraz tylko czekamy na kolejne z cyklu " wykopki buraka i kartofla pisplus" ---i tak aż do 15.10. z ich referendem za miliony złotych na koszt PODATNIKA ku uciesze ich prezesa !!!!!. I to jest życie na Koszt Suwerena pisplus !!!!!!.

avatar
~ŚWIĄTECZNA KPINA
26.08.2023 16:33

Proszę mi szczerze powiedzieć ilu było rolników we wsi Stare drzewce + PGR na czasów KOMUNY ???. A ilu jest obecnie rolników czynnych co uprawiają ziemię - PGR ???. Z tego co ja się orientuję to większość byłych gospodarzy rolnych z czasów KOMUNY to nie wie jak wygląda krowa, czy świnia , czy kura !=~~~podobnie jest w całym powiecie Wschowskim !!!. To dla kogo są te imprezy???? jak nie dla tych pseudo lokalnych tzw. partyjnych vipów ????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl