TworzymyGłos Regionu

reklama

Powiat Wschowski z rekordowym dofinansowaniem na wsparcie osób niepełnosprawnych

Środa, 21 lutego 2024 o 09:23, autor: 3
Powiat Wschowski z rekordowym dofinansowaniem na wsparcie osób niepełnosprawnych

W 2024 roku, Powiat Wschowski otrzymał znaczące wsparcie finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), sięgające kwoty 2 127 975 zł. Jest to wyraźny wzrost w stosunku do poprzedniego roku, kiedy to suma dofinansowania wyniosła 1 696 836 zł. Co więcej, znacząca część tych środków, dokładnie 1 010 880 zł, przeznaczona zostanie na działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej, co również stanowi zauważalny wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem (884 880 zł).

Dofinansowanie z PFRON. Jak skorzystać?

Mieszkańcy Powiatu Wschowskiego zainteresowani dofinansowaniem mogą składać wnioski w ramach Systemu Obsługi Wsparcia. Zarówno Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie, jak i Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie, są gotowe do świadczenia pomocy w procesie aplikacyjnym, udzielając niezbędnych informacji oraz wsparcia w wypełnianiu i składaniu wniosków.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~nigdy na PiS
21.02.2024 22:26

Cieszę się na takie zrozumienie i wywiązanie się p. Tuska z obietnic. Nie głosuję już nigdy na PiS.

avatar
~popieram nowe rozwiązania PFRON
22.02.2024 08:57

Brawo dla obecnie rządzących, to się chwali, pamiętacie o nas. PiS dawał tylko ochłapy lub obiecywał i nic nie dał, teraz kierunek jest właściwy. Popieram p. Bodnara za robienie dobrego prawa na poziomie państwa.

avatar
~dziękujemy p. Tuskowi
22.02.2024 11:50

Świetna wiadomość, gratuluję PFRON nowych środków i PO za docenienie ludzi z I grupą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl