TworzymyGłos Regionu

Potańcówka w Parku Tysiąclecia we Wschowie!

Środa, 26 lipca 2023 o 08:53, aktualizacja Środa, 26 lipca 2023 o 09:59, autor: 2
Potańcówka w Parku Tysiąclecia we Wschowie!

Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne muzyki, tańca i smacznego jedzenia! W najbliższy piątek, 28 lipca, w Parku Tysiąclecia we Wschowie będzie można potańczyć w rytm gorących wakacyjnych hitów!

Wszyscy na parkiet!

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców oraz odwiedzających miasto turystów na wyjątkową potańcówkę pod gołym niebem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa aż do północy.

Muzyka, jedzenie i dobra atmosfera

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli delektować się różnorodnością potraw i napojów dostępnych na stoiskach gastronomicznych. Od przekąsek, przez dania główne, aż po pyszne desery - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

W rytm letnich przebojów poprowadzi znany i lubiany DJ Karlos. Przygotujcie się na energetyczne hity i tańce do białego rana!


Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Kasia
26.07.2023 09:58

28 lipca to piątek.

avatar
~Tomasz
26.07.2023 22:38

Przyjdę, ale tylko coś zjeść i popatrzeć.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl