TworzymyGłos Regionu

reklama

Policjanci ze Wschowy zapraszają na akcję znakowania rowerów

Czwartek, 07 września 2023 o 11:21, autor: 1
Policjanci ze Wschowy zapraszają na akcję znakowania rowerów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie organizują akcję znakowania rowerów. Wydarzenie to odbędzie się 22 września na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Celem tej inicjatywy jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz ograniczenie liczby kradzieży rowerów. Akcja będzie trwała w godzinach od 15.00 do 18.00.

Rejestracja telefoniczna

Z uwagi na chęć usprawnienia całego procesu, organizatorzy wprowadzili obowiązek rejestracji telefonicznej. Osoby zainteresowane mogą dokonać zapisów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 15.00. Rejestrację można dokonać pod numerem telefonu 47 79 43 226.

Warunki uczestnictwa

Osoby, które chcą skorzystać z tej bezpłatnej usługi, są zobowiązane okazać dokumenty potwierdzające własność roweru oraz dowód osobisty. To niezbędny krok do przeprowadzenia całego procesu znakowania i rejestracji roweru.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Bronek
08.09.2023 12:01

Dobrze że chłopaki robotę mają jakąś bo by się na komendzie we Wschowie zanudzili

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl