TworzymyGłos Regionu

reklama

Pijany kierowca BMW uderzył w dom w Boszkowie. Miał ponad 3 promile alkoholu

Niedziela, 26 maja 2024 o 23:05, autor: 0
Pijany kierowca BMW uderzył w dom w Boszkowie. Miał ponad 3 promile alkoholu

W sobotnią noc w Boszkowie doszło do groźnego incydentu z udziałem pijanego kierowcy. Mieszkaniec Święciechowy, prowadząc BMW, uderzył w ogrodzenie i budynek mieszkalny na ul. Boszkowskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Stan upojenia alkoholowego główną przyczyną

Do zdarzenia doszło około godziny 23:00. Kierujący BMW, jadąc samotnie, stracił panowanie nad pojazdem i najpierw uderzył w ogrodzenie, a następnie w budynek mieszkalny. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy na miejscu wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.

Zobacz: Policja ustala, kto siedział za kierownicą mazdy. “Cała trójka trzeźwieje”

Konsekwencje dla kierowcy

Choć incydent nie spowodował obrażeń, zarówno kierowca, jak i mieszkańcy domu, będą musieli zmierzyć się z jego skutkami. Uszkodzenia są znaczne, a samochód został kompletnie zniszczony. Policja natychmiast zatrzymała prawo jazdy mężczyzny oraz jego pojazd. Kierowca odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Zobacz: Wypadek na trasie Wschowa - Olbrachcice. Pięć osób w szpitalu (FOTO)

Foto: OSP KSRG Włoszakowice

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl