TworzymyGłos Regionu

reklama

PiS zakończył kampanię we Wschowie. T. Kłosowski: „Będę słuchał głosu mieszkańców”

Piątek, 05 kwietnia 2024 o 16:48, aktualizacja Piątek, 05 kwietnia 2024 o 17:16, autor: 13
PiS zakończył kampanię we Wschowie. T. Kłosowski: „Będę słuchał głosu mieszkańców”

W obliczu zbliżających się wyborów samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia, politycy Prawa i Sprawiedliwości zakończyli swoją kampanię wyborczą na Rynku we Wschowie. Spotkanie pod ratuszem stało się okazją do podsumowania ostatnich tygodni intensywnych działań i bezpośrednich spotkań z mieszkańcami.

Podsumowanie kampanii PiS we Wschowie

Kampania, jak podkreślał Andrzej Bielawski, charakteryzowała się intensywnością i bezpośrednim kontaktem z mieszkańcami. Poseł Marek Ast przypomniał sztandarowe hasła kampanii: „Naszym słowem przewodnim była pozytywna kampania pod hasłem 'Jesteśmy na tak. Bądźmy razem'. Staraliśmy się nie być uciążliwymi dla społeczności Wschowy i mieszkańców powiatu wschowskiego, stąd umiarkowana ilość banerów i plakatów”.

Wizja rozwoju Wschowy według Kłosowskiego

Kandydat na burmistrza Wschowy, Tomasz Kłosowski, przedstawił swoje priorytety, wskazując na konieczność rozbudowy infrastruktury komunalnej i strategicznej, jak również rozwój stref przemysłowych i wsparcie lokalnych przedsiębiorców. "Wierzę w to, że Wschowę stać na strefę przemysłową. [...] Nie możemy zapomnieć o inwestorach naszych lokalnych, bo oni też zostaną zaproszeni do tej strefy,” powiedział Kłosowski, podkreślając również potrzebę poprawy sytuacji w sektorach kultury i sportu. "Jestem osobą, która sprawdziła się w tym terenie przez 30 lat, współpracowała z samorządem, będzie współpracowała z samorządem," dodał, wskazując na swoje doświadczenie i gotowość do pracy na rzecz miasta i gminy.

Pytania do Platformy Obywatelskiej

Poseł Marek Ast postawił również pytania dotyczące przyszłości programów i inwestycji w kontekście obecnych rządów Platformy Obywatelskiej na szczeblu krajowym. Podnosząc kwestie związane z zarządzaniem środkami finansowymi i realizacją projektów, wyrażono obawy co do kontynuacji dotychczasowych działań.

Dialog z mieszkańcami

Zdecydowany nacisk na dialog z mieszkańcami i słuchanie ich głosów był wspólnym mianownikiem wypowiedzi obu polityków. "Szczególnie ważna jest dla mnie możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi, rozmowy o ich potrzebach i oczekiwaniach," zaznaczył Kłosowski, deklarując otwartość na współpracę i integrację różnych środowisk lokalnych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~Emeryt
05.04.2024 17:42

Kłosowski i słuchanie głosu (kogokolwiek) dobry żart. Czasy z komendy już się skończyły przypominam że się robiło co chciało...

avatar
~Wschowianin
05.04.2024 18:57

A ja zagłosuję na Kłosowskiego może w końcu będzie pożądek .

avatar
~Jan
05.04.2024 18:39

Na PiS to chyba przez pomyłke ktoś zagłosuje.

avatar
~Kasia
05.04.2024 21:27

A ja zagłosuję i nie będzie to przypadek ale przemyślana decyzja.

avatar
~Sylwia
05.04.2024 19:05

Jeżeli nawet nie wygra to i tak uważam, że Pan Tomasz to człowiek z klasą. Niektórym jej niestety oj brakuje!

avatar
~Też emeryt
05.04.2024 19:33

Emeryt zapomina , że policja to formacja mundurowa i tam są inne zasady pracy , słuchania i dyskutowania.

avatar
~xdf
05.04.2024 19:27

Panie F.C. tak dobrze zna Pan historie i nie uważa Pan, że to co zrobiło pis zapisze się w historii bardzo negatywnie?

avatar
~stary
05.04.2024 20:51

masa zwolenników !!!

avatar
~123+
05.04.2024 21:09

Żeby być dobrym gospodarzem lub radnym gminy czy powiatu, trzeba mieć szacunek dla swego kraju i jego obywateli. Te szacunek trzeba mieć w sercu a wyrażać czynami. Była ku temu okazja 15 października minionego roku. Kto z „wyznawców” PO, Lewicy, PSL-u czy Polski 2050 z niej skorzystał? Zagłosowali za; „ wyprzedażą majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki”!, „podniesieniem wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn”!, „likwidacją bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorus”!, „przyjęciem tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską”! Są tak zaślepieni, że nawet nie uświadamiają sobie jeszcze jakie nieszczęście na swoje i nasze głowy ściągają. Teraz wódz serwuje im igrzyska a oni się cieszą i klaszczą. Tragiczne w skutkach otrzeźwienie nadejdzie już latem a płacz zimą. Coś niektórym już zaczyna świtać, więc rzucają się, by dorwać korytko. Kto trzeźwo myślący i umiejący czytać otaczającą nas rzeczywistość powinien głosować na kandydatów PiS-u. Pan Kłosowski i jego drużyna do gminy i powiatu ma moje pełne poparcie. A lemingi - „róbta co chceta”, tylko byśta nie płakali później, że mleko się rozlało!

avatar
~Ja
06.04.2024 08:39

I to jest Amen dla pis-u

avatar
~Zastanawiam się
06.04.2024 09:33

Czy przypadkiem nie ma zakazu parkowania przed ratuszem?

avatar
~Bronisław Beton Baton
07.04.2024 09:50

Ostrożnie z granatnikiem!

avatar
~Wyborca
08.04.2024 13:39

Jak pięknie poskładali rączki

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl