TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Parking w centrum miasta

Wtorek, 24 października 2023 o 13:08, autor: 0
Parking w centrum miasta

Każdy kierowca doskonale wie, że znalezienie miejsca parkingowego może być nie lada wyzwaniem - szczególnie w dużym mieście. Aby znaleźć dobre miejsce do zaparkowania, należy wziąć pod uwagę: lokalizację parkingu, cenę postoju, ilość miejsc parkingowych…

Każdy kierowca doskonale wie, że znalezienie miejsca parkingowego może być nie lada wyzwaniem - szczególnie w dużym mieście. Aby znaleźć dobre miejsce do zaparkowania, należy wziąć pod uwagę: lokalizację parkingu, cenę postoju, ilość miejsc parkingowych… Najlepiej byłoby, aby parking był strzeżony, w dogodnej lokalizacji, nie wiązał się z wysokimi kosztami i nie był za mały. Taki właśnie jest parking na ulicy Straszewskiego 14 w Krakowie!

Idealny parking w Krakowie

Kiedy pozostawiamy nasz samochód na parkingu, musimy mieć pewność, że będzie on bezpieczny - dlatego warto zwrócić uwagę, czy parking posiada monitoring i czy na jego terenie znajduje się stróż. Nie chcemy również dokonywać dużych opłat - szczególnie, jeżeli często musimy pozostawiać nasz pojazd na parkingu. 

Bardzo ważna jest także ilość miejsc parkingowych - nie chcemy w końcu szukać nowego miejsca tylko dlatego, że wybrany przez nas parking Kraków jest zatłoczony. Oczywiste jest również, że nie chcemy musieć pokonywać długiego dystansu od parkingu do naszego miejsca docelowego - pracy, uczelni, sklepu, restauracji, itd.

Parking rynek Kraków na ulicy Straszewskiego 14 rozwiązuje wszystkie te problemy! Znajduje się na nim aż 130 miejsc parkingowych, które są objęte systemem monitoringu i pilnowane przez stróża. Ten parking Wawel posiada także szlaban przy wjeździe, a na miejscu znajduje się obsługa, która w razie potrzeby pomoże i udzieli koniecznych wskazówek. 

Jak wyglądają opłaty za parking?

Parking na Straszewskiego 14 znajduje się w pobliżu Zamku Królewskiego na Wawelu i dosłownie kilka minut drogi od Rynku Głównego. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie dotrzeć w dowolne miejsce w centrum Krakowa! Dotarcie do Piwnicy pod Baranami, Hotelu Maltańskiego, Sukiennic czy do ścieżek rowerowych jest kwestią kilku minut, z kolei przybycie do Galerii Krakowskiej - 20 minut. W pobliżu znajduje się dużo przystanków autobusowych i tramwajowych - jeśli więc będziemy potrzebowali transportu publicznego, bardzo łatwo możemy się do niego dostać!

Co do opłat, to za zaparkowanie na tym parkingu można płacić zarówno kartą, jak i gotówką. Parking na Straszewskiego 14 oferuje atrakcyjne ceny za godzinny postój, ale też za abonamenty. Wspomniane abonamenty mogą być 24-, 48- i 72-godzinne, ale także tygodniowe dwutygodniowe i miesięczne. Stali klienci na pewno docenią fakt, że takie pakiety pozwolą skutecznie ograniczyć wydatki przeznaczane na parkowanie. Jednak, nawet, jeśli decydujemy się na raptem godzinny lub kilkugodzinny postój, to nie poniesiemy wygórowanych kosztów. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl