TworzymyGłos Regionu

reklama

Parada motocyklowa przejedzie przez powiat wschowski. Jaką trasę zaplanowano?

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 o 09:45, aktualizacja Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 o 09:53, autor: 2
Parada motocyklowa przejedzie przez powiat wschowski. Jaką trasę zaplanowano?

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, mieszkańcy powiatu wschowski będą świadkami niecodziennego widoku. Na lokalnych drogach pojawi się parada motocyklowa zorganizowana przez Sławskie Bractwo Motocyklowe "Hot Wind". Impreza ta rozpocznie nowy sezon motocyklowy, a kolumna pojazdów przejedzie przez powiat w godzinach od 11:00 do 14:00.

Trasa korowodu obejmuje miasta i miejscowości: Sława, Stare Strącze, Wygnańczyce, Łysiny, Tylewice, Przyczyna Górna, Wschowa, Nowa Wieś, Hetmanice, Lgiń, Radomyśl, Wijewo, Potrzebowo, Wróblów, Sława, Lubogoszcz, Lubiatów oraz zakończy się w miejscowości Święte, pod wieżą widokową „Joanna”, gdzie dla uczestników i gości zaplanowano poczęstunek.

Bezpieczeństwo uczestników i obserwatorów jest priorytetem organizatorów. Dlatego też cały przejazd będzie zabezpieczany przez policję. Organizatorzy apelują do kierowców o wyrozumiałość i ostrożność podczas przejazdu korowodu.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Taka Ania
15.04.2024 14:30

Bosh... Tylko nie to. Od hałasu jednego silnika ciężko wytrzymać, a co dopiero cała zgraja... :/

avatar
~Artur
17.04.2024 05:07

Niech się za robotę wezmą!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl