TworzymyGłos Regionu

reklama

Orszak Mikołaja dotarł do Krzepielowa i Starego Strącza. Mikołaj odwiedził też przedszkolaki ze Sławy (ZDJĘCIA)

Środa, 06 grudnia 2023 o 14:31, aktualizacja Środa, 06 grudnia 2023 o 15:09, autor: 0
Orszak Mikołaja dotarł do Krzepielowa i Starego Strącza. Mikołaj odwiedził też przedszkolaki ze Sławy (ZDJĘCIA)

W gminie Sława panuje świąteczna atmosfera. Drugi dzień obchodów mikołajkowych przyniósł wiele radości i emocji wśród najmłodszych. Orszak Świętego Mikołaja kontynuował swoją misję, odwiedzając kolejne placówki edukacyjne i przedszkola.

Odwiedziny w szkołach i przedszkolach

W Mikołajki świąteczny orszak zaparkował w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzepielowie i Szkole Podstawowej w Starym Strączu. Nie zabrakło również wizyty w przedszkolach na terenie Sławy. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na przybycie swojego ulubieńca, przygotowując specjalne występy. Nie zabrakło recytacji i występów wokalnych, którymi dzieci przywitały swojego ulubieńca.

Przyjęcie Mikołaja przez najmłodszych

Maluchy z Przedszkola im. Czesława Janczarskiego i Przedszkola Bajka szczególnie radośnie przywitały Świętego Mikołaja i jego pomocników. Ich entuzjazm i szczere uśmiechy były najlepszym dowodem na to, jak ważne są te świąteczne chwile dla najmłodszych.

Pierwszy dzień mikołajkowych odwiedzin

Pierwszego dnia swojej misji Mikołaj zawitał do Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie, Przedszkola Niepublicznego "Promyk", Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Happy House" oraz "Krainy Pani Sowy". Rozdawane paczki, przygotowane przez pracowników SCKiW, urzędników i młodzież ze Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie, wywołały niekrytą radość wśród dzieci. Więcej w artykule „Mikołaj w podróży po gminie Sława. Odwiedza dzieci i rozdaje prezenty”.

Źródło/foto: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl