TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Obrączki dla par z charakterem – jakie wybrać?

Wtorek, 28 maja 2024 o 11:03, autor: 0
Obrączki dla par z charakterem – jakie wybrać?

Podczas zawierania ślubu cywilnego lub kościelnego nowożeńcy zakładają sobie na palce obrączki. Nie jest to oczywiście żadna nowość, jednak pozostaje otwarta kwestia tego, jakie będą to obrączki. Już dawno minęły czasy, gdy mieliśmy do czynienia z prostymi, złotymi okręgami. Obecne obrączki ślubne to szeroki wybór bardzo estetycznych propozycji.  

Jeśli chcecie pokazać swój charakter i wyróżniać się od powszechności, obrączki z charakterem znajdziecie w salonach stacjonarnych oraz na stronie online Briju. A dlaczego warto skorzystać z oferty tej marki? Powodów jest wiele – przeczytaj i poznaj je!

Obrączka nie musi być klasyczna

Briju zawsze jest na czasie, dlatego znajdujące się w jego ofercie obrączki ślubne to zarówno klasyczne propozycje, jak i bardziej estetyczne alternatywy. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że obrączki małżeńskie wykonane są z klasycznego złota. Ale tak wcale być nie musi. Co powiecie na białe lub różowe złoto? Taka kolorystyka nie tylko eksponuje obrączkę, ale również może lepiej pasować choćby do kolorytu skóry!

Jeśli zaś chodzi o eksponowanie, Briju ma propozycje z eleganckimi dekoracjami, jak na przykład serce, którego połówki znajdują się na każdej z obrączek. A może obrączki dwukolorowe? Na złotym tle umieszczone są estetyczne desenie lub wzory, które sprawiają, że biżuteria jest niezwykle elegancka. Inna opcja to skromny, aczkolwiek nadający tonu całości dodatek, np. mały diamencik lub cyrkonia sprawnie wkomponowane w obrączkę lub dodatki układające się w kształt serca. Niewielki dodatek może niezwykle mocno wpłynąć na wygląd całej obrączki.

Jakiegokolwiek kruszcu nie wybierzesz, wszystkie obrączki ślubne wykonywane są zawsze z surowców najwyższej jakości. Briju wystawia także certyfikat dla każdej pary oraz umożliwia umieszczenie grawerunku wedle Waszego pomysłu. Dzięki temu obrączki będą wyjątkowe!

Obrączki ślubne w rozsądnych cenach

Czy zakup obrączek do ślubu wiąże się z dużym wydatkiem? Może – ale nie musi, jeśli skorzystasz z oferty Briju. Wśród propozycji znajdują się pary obrączek w bardzo szerokim rozstrzale cenowym, dzięki czemu możesz dobrać odpowiednie do posiadanego budżetu. Nie tracisz przy tym na estetyce – wszystkie, niezależnie od ceny, są pod tym względem wręcz doskonałe.

Możesz przekonać się o tym w dowolnym momencie, odwiedzając salon stacjonarny lub stronę internetową Briju. I jeśli chcesz mieć pewność, że godnie wejdziesz w związek małżeński – obrączki Briju pomogą w doskonałym starcie!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl