TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowy sprzęt, sauna i 450mkw przestrzeni do treningu. Siłownia CKiR we Wschowie otwarta (VIDEO)

Czwartek, 04 kwietnia 2024 o 17:09, aktualizacja Czwartek, 04 kwietnia 2024 o 17:31, autor: 24
Nowy sprzęt, sauna i 450mkw przestrzeni do treningu. Siłownia CKiR we Wschowie otwarta (VIDEO)

Wschowa wzbogaciła się o nowoczesny obiekt sportowy. Klub Milona CKiR, zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej, otworzył swoje podwoje 2 kwietnia, a oficjalne otwarcie nastąpiło dwa dni później z udziałem burmistrza Konrada Antkowiaka. Nowa siłownia, zastępująca poprzednią lokalizację przy ul. Moniuszki, oferuje mieszkańcom i gościom z okolicznych gmin 450 metrów kwadratowych przestrzeni treningowej wyposażonej w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń siłowych i cardio, a także saunę.

Siłownia CKiR czeka na mieszkańców

Burmistrz Konrad Antkowiak wyraził zadowolenie z inicjatywy Artura Obuchowicza, dyrektora CKiR, podkreślając, że nowa siłownia jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania mieszkańców wobec lokalnych obiektów sportowych. Mam nadzieję, że wielu mieszkańców skorzysta z tej oferty i zadba tym samym o swoje zdrowie, a naprawdę warto na tę siłownię przyjść, zwłaszcza że sprzęt jest profesjonalny i całkowicie nowy, komentował z uznaniem, wskazując na bezobsługowy model funkcjonowania siłowni, oparty na dostępie za pomocą aplikacji mobilnej.

Wzmocnienie infrastruktury i lokalnej społeczności

Słowa uznania nad nową inwestycją Gminy Wschowa wyraził Grzegorz Potęga, Członek Zarządu Województwa Lubuskiego. Wizyta we Wschowie była okazją nie tylko do zobaczenia nowego obiektu sportowego, ale również do ogłoszenia dobrych nowin. „Już niebawem, 14 kwietnia, zakończy się termin oczekiwania na oferty na kolejny kilometr drogi, którą kontynuujemy na trasie Łysiny-Wygnańczyce. Będzie to odnowa dywaników, która jest zaplanowana w budżecie województwa i to jest kolejny element, którym wzmacniamy szlak komunikacyjny Sława-Wschowa, poinformował radny wojewódzki.

Siłownia nie tylko dla Wschowian

Artur Obuchowicz, dyrektor CKiR, podziękował burmistrzowi za wsparcie projektu, zapewniając, że siłownia jest już gotowa do pełnego funkcjonowania. Z niecierpliwością zaprasza mieszkańców, również z sąsiednich miast Leszna i Głogowa, do skorzystania z oferty siłowni, która ma być konkurencyjna nie tylko lokalnie, ale i regionalnie.

Nowa siłownia CKiR oferuje szeroką gamę urządzeń do ćwiczeń, w tym strefę maszyn, wolnych ciężarów i cardio, a także saunę, zapewniając kompleksową ofertę nawet dla najbardziej wymagających. Zobacz zdjęcia wnętrza Siłowni Milona CKiR.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

avatar

avatar
~Ja
04.04.2024 17:44

Czy dużo osób wykupiło karnet open za 180 zł? Jeśli jest to siłownia miejska powinna być tańsza od prywatnej. Siłownie komercyjne mają ceny w granicach 160-170 zł open. Brak przejścia między szatnią a łazienkami. Brak przejścia między szatnią a Sauną. Czy serio każdy ma chodzić nago w ręczniku? Jedna "brama" na taką silownie. Jedna bieżnia płaska. Brak samej siłowni Open bez sauny. Według mnie cena powinna być adekwatna do stanu i wynosić około 120 zł za karnet open. Brak Multisportu / Medicover. Proszę się później nie dziwić, że ludzie nie będą tam cwiczyc.

avatar
~Ja inny
04.04.2024 18:53

Ja będę z ogromną przyjemnością :) szatnia to rzecz drugorzędną, chodziło się i na takie bez szatni ;) super sprzęt, jestem zachwycona. Cross wleci aż miło !!

avatar
~M.
04.04.2024 22:21

Dokładnie Pod prysznic czy do sauny z szatni trzeba paradować przed wszystkimi przez salę ćwiczeń... Powinno być przejście bezpośrednio z szatni A przynajmniej prysznice w szatni aby nie biegać z torba tam i spowrotem A i tak w pomieszczeniu z prysznicami nie ma gdzie jej zostawić. Brakuje suszarek do włosów, ja wiem że faceci z tego nie korzystają ale są też kobiety których jest coraz więcej na siłowni. I dlaczego u mężczyzn jest większa łazienka i więcej prysznicy? A w damskim jeden i to razem z wc?

avatar
~JA
05.04.2024 07:00

A ja tam nie ma problemu żeby przejść z szatni do strefy mokrej/sauny :) czego mam się wstydzić? samej siebie? Jak ktoś chce sobie patrzeć to niech się patrzy, tyle jego - szkoda, że niektórzy mają aż taki duży problem z samoakceptacją. Jak będę chciała do czegoś się przyczepić to i kolor ścian zacznie mi przeszkadzać. Myślę, że ludzie przychodzą na siłownię w innym celu niż patrzeć jak ktoś idzie w ręczniku czy też w koszulce, którą może zostawić w szafce w saunie, ja raczej skupiam się na poprawności ćwiczeń aniżeli obserwowanie ludzi dookoła. A łazienka lepsza mała niż taka, której stan odraża.

avatar
~Ja tez
05.04.2024 08:44

Zawsze się znajdzie jakaś narzekająca istota, której nic się nie podoba. Niektórzy maja smutne życie. Jak taki wygra w lotto to będzie narzekał, że do Warszawy trzeba jechać. Widzę ukrytą opcję opozycyjną.

avatar
~Baron
04.04.2024 17:55

Już tłum

avatar
~Luk
04.04.2024 19:01

Szkoda, że wybory nie są co roku wtedy cały czas coś by się działo a nie raz na kilka lat przed wyborami... ale dobre chociaz to...

avatar
~Xoxoxo
04.04.2024 19:12

Samoobslugowa skończy się wiecznym syfem i brakiem kontroli nad obiektem. Już nie mówiąc o tym co w przypadku kiedy komuś coś się stanie

avatar
~Iks
04.04.2024 19:35

Napisz pan jaki.koszt utrzymania miesięczny.

avatar
~Qwerty
04.04.2024 21:15

Po zdjęciach widać iż pierwsi kulturyści już są i pięknie pozują. Tylko mam problem czy to siłownia a może więc wyborczy ?

avatar
~qaz
04.04.2024 21:27

Czy honorowane są karty Multisport albo Medicover? Coraz więcej osób (w tym ja) ma z zakładu pracy kartę sportową za kilkadziesiąt złotych lub za darmo i pójdzie na siłownie które te karty honorują.

avatar
~M.
04.04.2024 22:27

Duży minus za dyskryminację kobiet - łazienka mężczyzn duuuuużo większa i więcej prysznicy, w damskim jeden - Połączony z małym wc i brak suszarek do włosów Brak przejść między szatnia A prysznicami czy sauna Trzeba paradować w ręczniku przez salę ćwiczeń

avatar
~123
05.04.2024 07:08

Ja tam nie czuję się dyskryminowana - są "siłownie", w których nie ma pryszniców w ogóle lub są w takim stanie, że nie chciałabym korzystać! Z resztą ja i tak zawsze kąpię się w domu po powrocie. We Wschowie szkoda, bo gdzie nie spojrzysz wszędzie ludzie widzą problem. Lepiej patrzeć na zalety, a nie marnować życie na malkontenctwo - zobaczycie o ile będzie ono szczęśliwsze :)

avatar
~A.
04.04.2024 23:04

Sauna miała być od 10 A chcąc skorzystać o 11 słyszy się że nie jest nagrzana

avatar
~co się ludzie z wami dzieje?
05.04.2024 08:20

no i co? Musiałeś o tym napisać?

avatar
~Natan
04.04.2024 23:08

Obiekt nieprzystosowany na siłownię. Sprzęt źle dobrany. Szatnie - porażka. Ceny? Kosmos. Gminna siłownia za którą płacimy wszyscy z podatków powinna być za pół ceny, a tu jest dwa razy drożej. No i pytanie, jaki miesięczny koszt utrzymania siłowni z ceną czynszu ?

avatar
~Ja
05.04.2024 06:08

Tylko narzekacie...ten prysznic nie jest aż taki wazny...no i suszarka...boże...ludzie co wy...ciągle źle,co wy byście chcieli....cieszyć się że jest a mie marudzenie....jakoś na moniuszki były brudne WC,obskurne ściany i smród ogólny.. a chodziliście,I pytacie czemu nie remontowano a tu macie nową,czystą siłownię tylko korzystać.....jedną mam tylko myśl....czy każda kobieta tam może iść,pewnie tak ale nie wiem czy bym chciała tak z tymi facetami przebywać co gapią się cały czas...a ja początkująca....jest tam ktoś kti prowadzi i doradzi?

avatar
~O
05.04.2024 07:44

Chciałybyśmy wyjść po treningu i móc konfunowoac dzień bez potu na ciele i głowie.... Bez konieczności wracania do domu aby się odświeżyć. Nie każdy lubi śmierdzieć...

avatar
~Oko
05.04.2024 15:25

Jak można wyjść z sauny i nie myśleć o prysznicu?!

avatar
~Mieszkaniec
05.04.2024 07:15

A czy to prawda że OSiR już sprzedany.bo ostatnio pewien pan od nieruchomosci że wschowy intensywnie oglądal budynek.

avatar
~Ja
05.04.2024 13:05

W innej wschowskiej siłowni jest lepiej i o połowę taniej. Tu duża powierzchnia, dużo sprzętu z czego połowa niepraktyczna. Ale tak to jest, jak coś się robi za nie swoje pieniądze. Zero rozsądku i gospodarności.

avatar
~piłkarz
05.04.2024 13:16

a stadion przez ostatnie 5 lat popadł w ruinę... kiedyś piękne boisko boczne do trenowania, zadbane, a teraz trzeba się prosić o koszenie. Zero osób zarządzających na stadionie.. które by dbały o murawę.. Ciekawe czy po renowacji głównej płyty ktoś o to będzie dbał i podlewał.. czy za 2 lata znowu będzie ruina..i czy zabiegi piaskowania będą powtarzane cyklicznie.. czy zawsze będą siatki na mecze przygotowane , bo nie raz to i śledzi nie było jak już sędzia chciał gwizdać i musieliśmy latać i szukać, bo na stadionie nie ma żadnej osoby zarządzającej. Dramat. a my przed wyborami piszemy o infrasktrukturze sportowej... kazda gmina zaczyna od stadionu.. a plac do dwóch boisk treningowego i głównej płyty mamy super. Zasypać ten basen i zrboić baze piłkarską wraz z boiskai do siatkówi plażowej.. jak kiedyś.. 10 lat temu tak było.

avatar
~messi
05.04.2024 14:10

Czas na zmiany w naszej gminie. Stadionami zarządza CKiR. W ostatnich latach w tej instytucji to tylko zmieniali się "dyrektorzy". Tak naprawdę żaden z nich nie był i nie jest gospodarzem. Jak dyrektorem może być osoba, która na własnym podwórku nie ma porządku. ...

avatar
~Obserwator
07.04.2024 10:15

Niestety porażka. Tak to jest jak ktoś niema pojęcia a bierze się za robotę Panie Antkowiak wniosek do prokuratury za marnotrastwo A wydawanie budżetowych pieniędzy na prywatnym gruncie to podejrzenie o korupcje

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl