TworzymyGłos Regionu

Nowy drogowskaz na sławskim rynku

Sobota, 05 sierpnia 2023 o 13:00, autor: 0
Nowy drogowskaz na sławskim rynku

Dziś rano na Nowym Rynku w ramach Dni Sławy - Lato bez Granic 2023 miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej 15 lecie nawiązania kontaktów między Sławą, a dzielnicą niemieckiego Drezna Laubegast. 

W wydarzeniu wzięli udział Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Sekretarz Gminy Danuta Pitrowska. Nie zabrakło także delegacji z miast partnerskich: Burmistrz Luckau Gerald Lehman, Burmistrz Vadul lui Vodă Iuri Onofriiciuc oraz Burmistrz dzielnicy Drezna Laubegast Jörg Lämmerhirt. Tablica ma na celu uczczenie partnerstwa między dwoma miastami, których władze i mieszkańcy stale ze sobą współpracują, co wpływa pozytywnie na promocję i rozwój naszej gminy. Drogowskaz skierowany w stronę Drezna Laubegast dołączył do kolekcji tych wskazujących kierunki innych miejscowości, z którymi Sława współpracuje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl