TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowe oprawy oświetleniowe w gminie Szlichtyngowa

Czwartek, 30 maja 2024 o 12:36, autor: 0
Nowe oprawy oświetleniowe w gminie Szlichtyngowa

Gmina Szlichtyngowa kontynuuje działania na rzecz poprawy infrastruktury oświetleniowej. Na terenie Małych Drzewiec oraz Starych Drzewiec zamontowano trzy nowe oprawy oświetleniowe. Inwestycja, mająca na celu doświetlenie dróg dojazdowych, kosztowała 4 182,00 zł brutto i została zrealizowana przez firmę ENEA Oświetlenie Rejon Oświetleniowy Kościan.

Wartość zadania wyniosła 4 182,00 zł brutto, a środki na realizację pochodziły z Funduszów Sołeckich Sołectw Stare Drzewce oraz Nowe i Małe Drzewce. Nowe oprawy oświetleniowe zostały zamontowane na istniejących słupach energetycznych, co znacznie poprawi bezpieczeństwo na drogach dojazdowych.

Działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców

Wykonawcą robót była firma ENEA Oświetlenie Rejon Oświetleniowy Kościan. To kolejny etap działań w zakresie poprawy infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Szlichtyngowa. Przypomnieć należy, że w roku ubiegłym realizowano podobne zadania mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców poprzez dowieszenie opraw oraz budowę oświetlenia drogowego typu LED.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl