TworzymyGłos Regionu

reklama

Norbert Wronka walczy z nienawiścią, lękiem i strachem. Nowa piosenka „Nie mów” już dostępna

Czwartek, 23 listopada 2023 o 11:50, autor: 2
Norbert Wronka walczy z nienawiścią, lękiem i strachem. Nowa piosenka „Nie mów” już dostępna

Norbert Wronka, znany z udziału w "The Voice of Poland", przedstawia swój najnowszy utwór „Nie mów”. Ta piosenka, wydana wraz z teledyskiem, nie jest zwykłym muzycznym utworem - to manifest młodych przeciwko lękowi i niepewności. Już teraz można słuchać ją na wszystkich serwisach streamingowych.

„Nie mów” - więcej niż piosenka

„Nie mów” to utwór z głębokim przesłaniem. Jak mówi sam Norbert: „Piosenka „Nie mów” w głębi serca ma przesłanie do wszystkich tych, którzy boją się rzucić na głęboką wodę, powiedzieć stanowcze „Nie” i odciąć się od niewłaściwego miejsca i ludzi, by osiągać swoje zamierzone cele." To wyraz buntu przeciwko nienawiści, lękowi, strachowi i niepewności, z jakimi mierzy się młodzież.

Norbert, który dotarł aż do półfinału The Voice of Poland, nie zapomniał o swoich korzeniach we Wschowie. Jego ostatnia wizyta w rodzinnym mieście miała wyjątkowy charakter. Artysta włączył się w pomoc dla Michała Kurosza i wystąpił podczas charytatywnego koncertu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Fanka
23.11.2023 12:28

Super teledysk,brawo że nie zapominasz o Wschowie i pomagasz.Pięknie się rozwijasz, wzór do naśladowania dla naszej młodzieży,spełniaj swoje marzenia i życzę Ci abyś zaszedł bardzo daleko❤️

avatar
~❤️
24.11.2023 08:26

Miło patrzeć jak się Norbert rozwija gratulacje. Singiel czad.Trzymam kciuki i mam nadzieję , że gdzieś usłyszę Cię na żywo.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl