TworzymyGłos Regionu

reklama

Niesamowita inicjatywa rolnika z Krzepielowa! Udostępnił pole słoneczników dla wszystkich! (FOTO)

Piątek, 14 lipca 2023 o 11:03, autor: 5
Niesamowita inicjatywa rolnika z Krzepielowa! Udostępnił pole słoneczników dla wszystkich! (FOTO)

Pan Jarosław Michalski zaprasza na swoje pole słoneczników, które rozciąga się na 60 hektarach przy drodze wojewódzkiej Sława-Głogów, za krzyżówką na Kotlę. Kwiaty w pełnym rozkwicie zachwycają odwiedzających niezwykłym widokiem. Co więcej, każdy odwiedzający może zabrać swojego słonecznika do domu, wystarczy drobna opłata.

Pomysł rolnika z Krzepielowa

Pomysł na samoobsługowe pole słoneczników narodził się, kiedy firma "Zagroda Michalscy" z Krzepielowa, prowadzona przez Pana Jarosława, miała nadwyżkę ziaren słonecznika z ubiegłego roku. Decyzja o udostępnieniu pola samoobsługi przyszła naturalnie, a właściciele serdecznie zapraszają wszystkich chętnych.

Samoobsługa

Na polu dostępne są nożyki do ścinania słoneczników, sznurek do ich związania oraz wpłatomat, gdzie można wrzucić symboliczną kwotę 1 zł za każdego ściętego słonecznika. Proces samoobsługi jest prosty i intuicyjny, pozwalając każdemu cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem.

Ludzie są zachwyceni

Inicjatywa samoobsługowego pola słoneczników spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem społeczności lokalnej. Od samego początku, kiedy pole zostało udostępnione (13 lipca), przyciąga ono tłumy odwiedzających. Niektórzy zrywają całe bukiety słoneczników, inni wykonują pamiątkowe sesje zdjęciowe wśród malowniczych pól.

Świetna sprawa! Dobra cena! Oby tylko ludzie poszanowali i gratuluje kreatywności - pisze jedna z internautek.

W imieniu Zagrody Michalscy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pola słoneczników i skorzystania z możliwości samoobsługi. Satysfakcja gwarantowana!

Źródło: slawa.pl, myglogow.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Kasa
14.07.2023 12:47

Tylko nie ma kasy fiskalnej ?

avatar
~US
15.07.2023 18:14

sie odezwał.

avatar
~Słoneczna
14.07.2023 17:15

Brawo! Cudowny pomysł:)

avatar
~To tak jak we Wschowie.
19.07.2023 19:26

Burmistrz udostępnia tereny koło murów,można zbierać ostrożeń polny...potocznie oset...w ramach NATURALNEJ Wschowy..czyli kosimy mniej. Super pomysł. Tylko zastanawiam się czy lepszy pomysł z tym koszeniem czy z tym ostrozeniem.

avatar
~Darek
21.07.2023 16:20

byłem, ścinałem, nożyk oddałem w bukiety słoneczne poukładałem autkiem zawracałem kilka rozjechałem dlatego z górką opłaty dokonałem

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl