TworzymyGłos Regionu

Niecodzienne znalezisko w okolicach Goli i Szreniawy

- na właściciela czeka złota obrączka

Czwartek, 04 maja 2023 o 21:18, autor: 1
Niecodzienne znalezisko w okolicach Goli i Szreniawy

Członkowie Sławskiego Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego "Ocalić od zapomnienia" dokonali ciekawego znaleziska na terenie pomiędzy wsią Gola i Szreniawa. Znaleźli oni bowiem złotą obrączkę, która posiada pewne cechy szczególne. Członkowie Stowarzyszenia szukają prawowitego właściciela.

Cechy szczególne obrączki

Jak informują członkowie stowarzyszenia, obrączka znaleziona w okolicach Goli i Szreniawy posiada pewne cechy szczególne, które zostały dokładnie zweryfikowane. W związku z tym, stowarzyszenie postanowiło zgodnie z obowiązującymi przepisami przekazać ten przedmiot w ręce jego właściciela.

Obowiązek dla znalazcy

Członkowie Sławskiego Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego "Ocalić od zapomnienia" wypełniają swój obowiązek i szukają osobę, której przyszło doświadczyć utraty tak cennego przedmiotu. Dlatego też, zgodnie z art. 187 ustawy z 4964 r ( Dz Uz 2022 poz 1360) oraz art 4 i 5 z dnia 20 lutego 2015 (Dz U. z 2023 poz 501) po weryfikacji cech szczególnych przekażą ten cenny przedmiot w ręce właściciela.

Skontaktuj się ze stowarzyszeniem

Jeśli ktoś rozpoznaje opisywaną obrączkę jako swoją, może skontaktować się ze Sławskim Stowarzyszeniem Historyczno-Eksploracyjnym "Ocalić od zapomnienia" za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem muzeumslawa@op.pl lub telefonicznie pod numerem 607 071 471.

Źródło: Sławskie Stowarzyszenie Historyczno-Eksploatacyjne „Ocalić od Zapomnienia”

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Czytelnik
05.05.2023 12:44

Hej to chyba moja i tam pise love

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl