TworzymyGłos Regionu

Najzdolniejsi uczniowie zostaną nagrodzeni

Poniedziałek, 10 stycznia 2022 o 13:03, aktualizacja Poniedziałek, 10 stycznia 2022 o 13:07, autor: 6 1187
Najzdolniejsi uczniowie zostaną nagrodzeni

W dniu 10 stycznia 2022 r. z inicjatywy radnej Sejmiku Województwa Lubuskiego Pani Małgorzaty Gośniowskiej-Kola w Urzędzie Miasta i Gminy Szlichtyngowa zostało zawarte porozumienie pomiędzy Burmistrzem Miasta i Gminy Szlichtyngowa Panią Jolantą Wielgus a radną Sejmiku Panią Małgorzatą Gośniowską-Kola dotyczące ufundowania nagród pieniężnych dla uczniów naszych szkół za bardzo dobre wyniki w nauce.

Na mocy zawartego porozumienia pani Małgorzata Gośniowska-Kola ufunduje jednorazowe nagrody pieniężne dla trzech najlepszych uczniów – po jednym z każdej z naszych szkół podstawowych. Decydującym kryterium będzie średnia ocen uzyskanych przez ucznia w roku szkolnym 2021/2022, a stypendium wyniesie 500 zł na jednego ucznia.

Ufundowane stypendium przez radną Sejmiku, będzie dodatkowym źródłem motywacji dla uczniów do rozwoju i wzrostu aspiracji. Grono nagrodzonych będzie stanowić pozytywny wzorzec dla wszystkich uczniów oraz będzie wzmacniać poczucie własnej wartości w społeczności naszej gminy.

Dziękujemy pani Małgorzacie Gośniowskiej-Koli za inicjatywę wsparcia edukacji młodych i zdolnych uczniów a tym samym stworzenie im dodatkowej motywacji do poszerzania swoich kompetencji.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~kaczor
10.01.2022 15:10

Mam nadzieję ,że pani radna wywali kasę s własnej kieszeni, a nie podatników

avatar
~lechwoj
11.01.2022 11:51

Już ruszyła kampania wyborcza .....?

avatar
~Urszula Chudak
11.01.2022 16:41

Nic, ale to absolutnie nic, nie mam przeciwko takiej formie kampanii. Może się zacząć choćby na drugi dzień po wygranych wyborach i trwać całe 5 lat kadencji. Jestem pewna, że i Państwo jesteście tego samego zdania. Powiem więcej, może to dotyczyć lewicy, prawicy, a nawet centrum. Potrzeb jest tyle, że i naśladownictwo nie jest zabronione!

avatar
~zza winkla
12.01.2022 11:16

Tylko p. Urszulo, to warunek, z czyjej kasy ? Jak z własnych środków to brawo, jak z naszych podatków to szkoda czegoś takiego komentować.

avatar
~Urszula Chudak
12.01.2022 11:50

Absolutnie nie rozumiem powtarzających się tu pytań, o pochodzenie stypendialnych środków. W obydwu artykułach na ten temat wyraźnie napisano, że stypendia funduje pani Małgorzata Gośniowska-Kola. Dla mnie to jasne! I dlatego tak ochoczo zachęcam innych polityków czy samorządowców, do pójścia w jej ślady.

avatar
~do p. Chudak
12.01.2022 12:52

Bo my im absolutnie nie wierzymy. Pani wiara jest szlachetna i bezinteresowna jedna już nie polityka. Dali już nie raz temu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl