TworzymyGłos Regionu

reklama

Nadchodzi XII Parafiada Myśliwska w Tarnowie Jeziernym

Środa, 19 lipca 2023 o 15:22, aktualizacja Środa, 19 lipca 2023 o 21:36, autor: 7
Nadchodzi XII Parafiada Myśliwska w Tarnowie Jeziernym

Parafia Rzymskokatolicka Św. Michała Archanioła w Sławie, wraz z Radą Sołecką Tarnowa Jeziernego i Kołem Łowieckim "Ryś" Sława, gorąco zaprasza na XII edycję Parafiady Myśliwskiej. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 22 lipca (sobota) w malowniczym Tarnowie Jeziernym, na placu przy remizie OSP.

Początek uroczystości z nabożeństwem

Impreza tradycyjnie rozpocznie się od Mszy Świętej, która odprawiona zostanie w kościele Św. Huberta w Tarnowie Jeziernym. Początek o godzinie 16:00.

Bogaty program pełen atrakcji

Po Mszy Świętej, o godzinie 17:00, nastąpi oficjalne otwarcie Parafiady. W programie przewidziano koncert sygnalistów, który z pewnością wprowadzi uczestników w myśliwski klimat.

Jednak to nie koniec atrakcji. Od 17:30 odbędą się różnorodne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, a także występy artystyczne, które z pewnością zainteresują najmłodszych, jak i dorosłych. Wielbiciele tańca będą mogli cieszyć się zabawą taneczną, która rozpocznie się o 18:30.

Parafiada Myśliwska to nie tylko impreza dla myśliwych - jest to wydarzenie dla całych rodzin, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do udziału i wspólnego spędzenia czasu!


Program XII Parafiady Myśliwskiej:

  • 16:00 - Msza Święta w Kościele św. Huberta w Tarnowie Jeziernym
  • 17:00 - Oficjalne otwarcie i koncert sygnalistów
  • 17:30 - Konkursy, gry i zabawy dla dzieci, występy artystyczne
  • 18:30 - Zabawa taneczna

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~MYŚLISTWO+
19.07.2023 16:32

Jak to możliwe, że kościół katolicki "błogosławi" zabijanie dzikiej zwierzyny, a w tym przypadku jeszcze temu patronuje ???. Są organizacje, które staja w obronie nad znęcaniem się nad zwierzętami, a nawet jest to ujęte w Kodeksie Karnym, a tu proszę zorganizowana jest w Polsce dobrze zorganizowany związek zwany dla niepoznaki MYŚLIWSTWO i bawi się w tego typu uroczystość !!!!!. Czy 5 przykazanie nie zabijaj - nie powinno w tym przypadku również odnosić się do zwierząt w ogóle , a w szczególności zwierząt dzikich ?????. Co na to organizacje, które stoją na straży ochrony zwierząt ???????????????????

avatar
~4427018074
19.07.2023 19:53

Rozumiem błogosławienie zabijania dzikich zwierząt. Rozumiem zabijanie zwierząt hodowlanych. Musimy coś jeść, nie wszyscy jesteśmy wegetarianami. Ale nie rozumiem jak można błogosławić żołnierzy, ( przyszłych morderców) którzy mają zabijać innych żołnierzy. Coś nie trzyma się kupy. Co na to kapelani ?

avatar
~roman
19.07.2023 19:58

Zdjęcie archiwalne. Kilka osób już niestety . Nie żyje.

avatar
~Para.....?
20.07.2023 09:45

Szanowni Widzowie i Czytelnicy tego artykułu-ogłoszenia jak możecie na to coś tak spokojnie patrzeć?, BA! - brać w tym czynny udział i to jeszcze z udziałem DZIECI ?. Większość naszych dzieci posiada i opiekuje się zwierzątkami ( wręcz je kocha i szanuje) , a wy takim postepowaniem "uczycie" ich ...... no właśnie czego w ich uczycie takim postępowanie i świętowaniem ???. Jak wy dajecie przykład naszym dzieciom ???. Jak coś takiego można nazwać " parafiadą " ????. Do Pana " ( roman) - już samo to jaki oni mają do tego stosunek jest pokazanie tego archiwalnego zdjęcia !!!!. Czy normalni ludzie z sercem i szacunkiem do żyjątek możecie brać czynny udział w tym co oni tu nam proponują >???> Do ( 4427018074) - jak można " błogosławić" jakiekolwiek zabijanie w tym DZIKICH ZWIERZĄT ????. """"""barbarzyństwo w twoich ustach nie zna granic """"""".

avatar
~pytek...:
20.07.2023 09:47

--- za co oni mają te medale co to się nimi obnoszą nie wspomnę te ich mundury, które bardziej na dzień dzisiejszy przypominają stroje rekonstrukcyjne ???----

avatar
~Nie -myśliwy
21.07.2023 13:25

Jak dziki niszczą uprawy podnosi się krzyk, że nic się z tym nie robi. Jak łoś wpada do samochodu na drodze i przyczynia się do śmierci lub kalectwa osób nim podróżujących to wielu się dziwi, że do tego doszło, bo niby skąd takie zwierzę na drodze. Jak wilki zagryzły stado owiec - znowu krzyk. No i oczywiście w każdym z tych przypadków winni są myśliwi, że nic nie robią. A jak chcą zrobić coś dla społeczeństwa, pokazać dobrą zabawę - znowu źle. Niektórym nigdy nie dogodzisz.

avatar
~Kierowca
21.07.2023 17:45

Do ( Nie-myśliwy) - ja jakoś nie widzę tego aby ci tak zwani myśliwy rwali się do roboty i sprzątali drogi - jezdnie - rowy z padliny , która nie raz leży tygodniami , aż ją ludzie z lokalnego samorządu nie sprzątną !!!!. Bez przesady z tymi uczynkami tzw. myśliwych - ja ich pomocy nigdzie nie widzę !!!!!!. A ta impreza to taka lokalna pokazówka w celu przypodobania się szerszej opinii !!!!!. Takie koła powinny być rozwiązane bo to przeżytek i pozostałość po komunie !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl