TworzymyGłos Regionu

Na Szlaku Bluszczowym odbyło się „Ognisko z Seniorami” (FOTO)

Sobota, 08 lipca 2023 o 11:52, autor: 4
Na Szlaku Bluszczowym odbyło się „Ognisko z Seniorami” (FOTO)

Burmistrz Konrad Antkowiak, wraz z pełnomocnikiem ds. seniorów Martą Szeroką, zorganizowali wyjątkowe ognisko dla seniorów z terenu gminy Wschowa. To niezwykłe wydarzenie odbyło się na Szlaku Bluszczowym w Nowych Ogrodach i miało na celu nie tylko umożliwienie spotkania, ale także integrację i wzmacnianie więzi wśród osób starszych.

Burmistrz Antkowiak wyraził swoje zadowolenie z udziału seniorów w ognisku, podkreślając, że było to dla niego niesamowicie przyjemne doświadczenie.

Wczoraj miałem niesamowicie przyjemny wieczór podczas naszego ogniska z naszymi ukochanymi seniorami. Chciałbym dzisiaj podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasza obecność, rozmowy i ogólna atmosfera sprawiły, że to spotkanie było niezapomniane - podsumował włodarz.

Podziękowania burmistrza nie ograniczały się jedynie do seniorów, ale także skierowane były w stronę pełnomocnika ds. seniorów, Marty Szerokiej. Burmistrz podziękował jej za pracę i zaangażowanie w organizację ogniska, podkreślając jej starania i determinację w tworzeniu dobrego klimatu, w którym seniorzy mogą czuć się szczęśliwi i docenieni.

Z każdym rokiem wzrasta liczba seniorów w mieście, co wymaga jeszcze większej uwagi i wsparcia ze strony władz lokalnych. Na ten fakt zwraca uwagę burmistrz Konrad Antkowiak.

Mając coraz więcej seniorów w naszym mieście, musimy zrobić jeszcze więcej w zakresie zarządzania miastem i życia społecznego. Nasze starsze pokolenie zasługuje na naszą uwagę i wsparcie, dlatego będziemy pracować jeszcze ciężej, aby dostosować nasze działania do ich potrzeb i oczekiwań - podkreśla burmistrz.

Ognisko dla seniorów odbyło się w piątek, 7 lipca. W wydarzeniu udział wzięło kilkadziesiąt osób z terenu całej gminy Wschowa.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~BRAWO p.Burmistrz!!!
08.07.2023 15:16

To jest pierwszy taki Burmistrz od ponad 30 lat, który poważnie traktuje Wschowskich Seniorów !!!. Żadna "ustawka" -( wiadomo o jaka chodzi...) nie jest tego w stanie zepsuć łączy Nas Wszystkich Wolność, Solidarność i Miłość do naszego środowiska bez tej otoczki ideologicznej jak serwują nam obecnie rządzący !!!!. Wolność, Równość, Solidarność <> Senior !!!!.

avatar
~#AntkowiakNowyzespół
08.07.2023 17:12

no i 10 głosów Antkowiak ma. Bo większość seniorów i tak zagłosuje na Kuryłłę. Nikt tak nie całuje w rączki jak on.

avatar
~Senior
08.07.2023 17:28

..było pięknie..tak po amerykańsku...hihi...sami swoi...P.Szer...czy jak tam...pozdrawiam...ciekawe czy w marcu będzie grill...

avatar
~Wschowianin
08.07.2023 23:19

Wybory coraz bliżej. Czas działać ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl